Prakalbo Vilniuje dingusio 15-mečio tėtis: skelbia naujas detales

Nuo sekmadienio ryto visame Vilniuje ieškoma dingusio 15-mečio Mykolo Davidonio. Vaikinas prapuolė šeštadienį, prieš pradingdamas jis susisiekė su draugais, sakė nesiorientuojantis, kur yra.

Sekmadienį prie Žirmūnų tilto rasti vaikino drabužiai. Neries krantus šukuoja savanoriai, kinologai, ant kojų sukelti gelbėtojai. Čia atvyko ir dingusio sūnaus tėtis Mindaugas, kuris trumpai pasidalijo, kaip vyksta paieškos.

Renkasi šeima, draugai

„Dingo mano sūnus Mykolas, paskutinį kartą matytas šeštadienį, pusę penkių vakare. Ir dabar bandome atrasti. Atradome striukę, kuprinę čia netoli po Žirmūnų tiltu.

Susirinko daug savanorių, šaulių, draugų, kurie bando padėti, šukuoja upės pakrantes“, – teigė dingusiojo tėvas Mindaugas.

TV3 Žinioms dingusio paauglio tėtis sakė, kad šiuo metu tikrinama didžioji Vilniaus dalis. „Ieško nuo Lazdynų tilto, Panerių abiejomis pusėmis eina komandos ir iki Valakampių tilto.“

Seka pėdsakais

Įvykio vietoje – ir kinologai su žmonių ieškoti apmokytu šunimi. Šuo apuosto vaikino daiktus – bandys sekti paauglio pėdsakais.

Tačiau dingimo aplinkybės labai neaiškios – su draugais vaikinas matėsi apie 16-ą valandą prie Vingio kinoteatro. Po pusvalandžio vaizdo skambučiu susisiekė su draugu, sakė nesiorientuojantis, kur yra.

Vaikinas dingo eidamas namo iš draugo gimtadienio. Aiškėja, kad vaikinas vakar kiek po 16-tos išlipo Vilniaus centre netoli Lukiškių aikštės esančioje Kražių stotelėje ir ėjo palei upę Operos ir baleto teatro link.

Dar toliau, prie Žirmūnų tilto, buvo aptikti vaikino daiktai. Po aštuonioliktos valandos dingęs vaikinas į skambučius neatsiliepė, o apie devintą vakarą jo telefonas jau buvo išjungtas – galbūt išsikrovė akumuliatorius.

Dėl pradingusio sūnaus tėvai kreipėsi pagalbos per socialinius tinklus – į paiešką sukilo labai daug žmonių. Paieška vyksta kone visame Vilniuje.

Radus daiktų prie upės buvo iškviesti ir ugniagesiai gelbėtojai, narai su valtimi apieškojo pakrantes, atvyko policija. Ieškoti paauglio padėjo net viešojo saugumo tarnybos pareigūnai. Iki  tamsos paauglio rasti, deja, nepavyko.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer