Dingusio 15-mečio tėvas baiminasi, kad sūnus galėjo būti užpultas: „Kažkoks čia po tiltu vyko triukšmas“

Mįslingomis aplinkybėmis Vilnuje dingęs penkiolikmetis vis dar ieškomas. Gausios pareigūnų, savanorių bei šaulių pajėgos vaikino ieško nuo ankstaus ryto ir rado dar keletą jo daiktų, telefonas, banko kortelė. Versijų kas galėjo nutikti paaugliui daug, kol kas policija nelinkusi jomis dalytis, o štai paauglio tėvai neatmeta – vaikinas galėjo būti užpultas.

Tėvai sako, kad juos pasiekė informacija apie triukšmą, kaip tik toje vietoje, kur buvo rasti vaikino striukė, kuprinė, ausinės, jų dėklas. Pavakarę savanoriai rado ir vaikino telefoną bei banko kortelę.

Dešimtą ryto prie Žirmūnų tilto pareigūnai vėl tęsia mįslingai dingusio penkiolikmečio Mykolo Davidonio paiešką. Ugniagesiai gelbėtojai valtimis šukuoja upę. Paauglio paieškos vyksta ir vandenyje ir palei upę. Pareigūnai pasiltekė ir keturačius.

O penkiolikmečio tėvas Mindaugas, kartu su policijos pareigūnais apžiūri ir šalia upės esančią statybvietę, ir Neries pakrantę, vietą, šalia kurios buvo rasti vaikino daiktai – striukė ir kuprinė: „Prie upės, ir taip įdomiai ta kuprinė buvo.“

Vaikino tėvas parodo, kur tiksliai buvo rasti jo daiktai: „Turbūt va prie šito, atremta buvo, padėta buvo. Va taip va atremta va prie medžio.“

Kartu su pareigūnais, ir artimaisiais, dingusio paauglio ieško ir draugai, ir savanoriai. Facebooke padėti rasti sūnų maldaujantys tėvai sulaukė daug informacijos ir esą kažkas jį matė šalia Naujosios Vilnios esančių nakvynės namų, žmonės dalijasi įvairia informacija. Pareigūnai informaciją tikrina. O vaikino artimieji baiminasi, kad Mykolas galėjo būti ir užpultas.

„Daugiau ir daugiau tos informacijos, kad kažkoks čia po tiltu vyko triukšmas. Tuo metu maždaug. Nežinau, bet vis tiek ta paieškų teritorija toli einanti“, – sako paauglio tėvas Mindaugas.

Kelios valandos ir pareigūnai priima sprendimą tolti nuo daiktų radimo vietos Žirmūnų tilto, ir tęsia kelionę upe link Gariūnų, ir dar toliau. Tačiau jokių apčiuopiamų rezultatų nėra. Pasipildo tik rastų vaikino daiktų sąrašas – pavakarę paaiškėja, kad prie Neries aptiktos ir paauglio ausinės.

„Versija ne viena, bet šitam momentui, kol nėra konkretesnės informacijos, nenorėčiau detalizuoti. Kaip matot, dirbam su ta informacija dėl fizinės paieškos. Ieškom fiziškai“, – komentuoja Vilniaus apskrities policijos vadas Renaldas Žekonis.

Ir ne tik fiziškai – pareigūnai analizuoja ir visą informaciją.

„Darbas su informacija labai plataus spektro – su tais žmonėmis irgi susisiekiam. Tikrinam informaciją, daug geriau gauti konkretesnę informaciją, su konkrečiais duomenimis – laiku, vieta, požymiais. Kreipiuosi į visuomenę – jeigu turit informacijos apie tą įvykį, susisiekit su policija – tikrai prisidėsit prie paieškos“, – kalba R. Žekonis.

Policija neatmeta versijos ir esą paauglys galėjo būti apsvaigintas narkotinių medžiagų.

„Kol kas nieko negaliu pasakyti. Tiek, kiek jūs dabar pasakėt, tai tiek žinom ir mes. Sunku tai patikrinti. Vėlgi, informacijos tikrinimas ir analizė“, – sako R. Žekonis.

Mykolas Davidonis su draugais susitiko šeštadienį, apie ketvirtą dienos, prie Vingio kino teatro. O jau po pusvalandžio bendraudamas vaizdo skambučiu su draugu, jis prisipažino nesiorientuojantis, kur yra. Paauglys dingo eidamas iš draugo gimtadienio. Apie šeštą vakaro jau susisiekti su juo tėvai negalėjo. Telefonas buvo išjungtas arba išsikrovęs.

Policija neslepia – visuomenės pagalba, savanorių įsijungimas į paiešką labai gelbsti. Beieškant paauglio, savanoriai palapinėje aptiko mirusio pusamžio vyro kūną. Kūnas rastas be smurto žymių.

Pareigūnai ieško ne tik paauglio, bet ir daugiau kaip prieš savaitę, sausio 28-ąją dingusio dar vieno vyro. Iš namų Valčiūnuose išjėjęs negrįžo 34-erių Edvardas Rudis. Artimieji, policija ir ugniagesiai gelbėtojai prašo visuomenės pagalbos.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer