Vilniuje – dar vienas baisus užpuolimas: vyras sekė 18-metę ir puolė

Pirmadienį ryte nepažįstamas vyras užpuolė į mokyklą keliavusią 18 metų merginą. Ši nuo užpuolėjo apsigynė dujų balionėliu.

„Norime informuoti, kad šiandien (2023-02-06) apie 8.10 val. Vilniuje, Medeinos g. (Pašilaičiuose) prie mokyklos buvo užpulta 18 metų mergina (nepažįstamas vyras sekė merginą).

Merginai pavyko apsiginti panaudojant ašarines dujas. Užpuolikas pasišalino“, – pasklido įrašas vienoje feisbuko grupių.

Apie 8 val. 56 min. pranešimo apie šį įvykį sulaukė policija.

„Toks įvykis policijai yra žinomas, pranešimą šiandien gavome“, – tv3.lt patvirtina VPK atstovė Julija Samorokovskaja.

Pirminiais duomenimis, vyras kėsinosi apvogti merginą, bet ši apsigynė dujų balionėliu.

„Pirminė informacija tokia, mergina nenukentėjo“, – patvirtina policijos atstovė.

Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Šį mėnesį Vilniuje jau antras kartas, kuomet užpuolama moksleivė. Praėjusį trečiadienį Vilniaus Žvėryno mikrorajono bendruomenę sukrėtė kraupus įvykis, kai viduryje dienos miške buvo išžaginta 15-metė mergaitė. Siaubingas įvykis nutiko netoli Vilniaus Žvėryno gimnazijos ir pasklido kalbos, kad mergaitė prievartautojo buvo užpulta einant po pamokų namo.

„Dėl minėto atvejo policijos pareigūnai intensyviai atlieka pirminius ikiteisminio tyrimo proceso veiksmus, siekiant kuo greičiau nustatyti nusikaltimą padariusį asmenį bei įvykio aplinkybes“, – nurodo J. Samorokovskaja.

„Patruliavimas Vilniaus mieste vyksta nuolatos. Akcentuojama yra tai, kad kuo operatyviau bus pranešta apie nusikaltimą ar nusikalstamą veiką, tuo operatyviau karštais pėdsakais atvyks ir pareigūnai. Todėl labai svarbu laikas, kada vyksta nusikaltimas ir kada apie tai pranešta“, – nurodo ji.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer