Dingusio 15-mečio tėvas turi vilties, kad sūnus yra gyvas: telefonas gali padėti rasti siūlo galą

Penktą dieną iš eilės dingusio paauglio Mykolo Davidonio Neries upėje ieškantys Vilniaus ugniagesiai gelbėtojai į pagalbą pasitelkė jau ir Alytaus gelbėtojus, kurie su savimi atsivežė ir specialų prietaisą, padedantį išsamiau tyrinėti upės dugną. O paauglio tėvas, pareigūnams tyrinėjant paauglio telefoną, puse lūpų prasitaria turintis vilties, kad visgi gal sūnus dar gyvas.

Apie pusę vienuolikos ryto prie Neries vėl tęsti paieškų atskuba ugniagesiai gelbėtojai. Tiesa, šį kartą ne tik vilniečiai. Pajėgos sustiprintos, prisijungia ir Alytaus pareigūnai. Gelbėtojai sugrįžta prie tos pačios vietos – Žirmūnų tilto, kur ir galėjo vaikinas įkristi į vandenį. Pareigūnai kelią droną. Ir jau netrukus persėdę į valtis narai pasileidžia nagrinėti aplinkos iš vandens. Tiesa, ratus suka vis toje pačioje vietoje.

Į pagalbą Vilniaus pareigūnams atskubėję Alytaus ugniagesiai gelbėtojai atsiveža ir specialų prietaisą, kuris padeda dar labiau išnagrinėti upės dugną. Kaip tik toje vietoje, kur visai netoli buvo rasti vaikino daiktai.

Gelbėtojai panaudojo sonarą, nes narams čia tyrinėti dugną kiek pavojinga. Pirmiausia, kad upė patvinusi, vandens tėkmė labai didelė. Be to, kaip tik šioje vietoje, kaip aiškina pareigūnai, kur yra Neries kilpa, labai duobėtas dugnas.

„Sąlygos sudėtingos upėje, šioje dalyje daug visko. Ir medžių, ir kelmų, ir čia nėra tos betonionės pakrantės, ir šitas krantas ir akcentuojamas“, – kalba paauglio tėvas Mindaugas.

Kol kas pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl paauglio dingimo. Ir baigiantis dar vienai paieškų dienai, penkiolikmetis Mykolas lieka nesurastas. O rastas vaikino telefonas, kaip sako paauglio tėvas Mindaugas, gali padėti atrasti ir siūlo galą. Jis sako detalių nežinantis. Tačiau prieš kelias dienas sakęs, kad ieško sūnaus kūno, šiandien viliasi rasti jį gyvą.

„Nežinau dėl tos apčiuopiamos, kažką davė, bet jeigu nėra rezultato… nežinau apie apčiuopiamumą. – Bet gal tame apčiuopiamume yra, kad jis gyvas? – Gal. Kol nebus rastas, nebus aišku“, – sako paauglio tėvas Mindaugas.

Ir ieško, kaip sako paauglio tėvas, sūnaus ne tik vandenyje. Tiek pats, policija, ir savanoriai apžiūri įvairius apleistus pastatus. Atkurdamas įvykių chronologiją, Mykolo tėvas prisimena – sūnus iš namų išėjo praėjusį šeštadienį apie dvyliktą dienos. Netrukus viešojoje erdvėje pasklido informacija, esą su draugu susisiekęs Mykolas, šiam pasakė nesiorientuojantis, kur yra. Versiją, kad jis galėjo tikrai nesiorientuoti dėl kažkokios konkrečios priežasties, pavyzdžiui, kad galėjo būti apsvaigintas narkotinių medžiagų, šiandien vaikino tėvas atmeta.

„Tas nesiorientavimas, skamba kaip nesiorientavimas, o nežinau, kaip ten buvo, bet nežinau, kur esu irgi yra nesiorientavimas. Nu kur tu esi, nu nežinau, čia kiekvienas nepasakytų, kur yra. Nu čia kažkur prie upės“, – tvirtina paauglio tėvas Mindaugas.

Tačiau kol kas vaikino tėvas turi daugiau klausimų nei atsakymų, kas nutiko tą šeštadienio pavakarę.

„Nėra čia kažkoks vėlus metas, ir tų žmonių… kad ir čia statybos, kiek teko dabar stebėti ir panašiai, yra čia judėjimas. Nėra, kad visai nepraeitų. Čia Vilniaus centras. Gyvenamųjų namų ir su šunimis, ir nėra tokia vieta nuošali, kad būtų ir panašiai“, – kalba paauglio tėvas Mindaugas.

Ir versijos kas galėjo nutikti sūnui, neturi. Portalo TV3 šaltinių duomenimis, lemtingą dieną aplinkoje, kur buvo dabar ieškomas Mykolas galėjo būti vartojamos svaigiosios medžiagos.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer