Drąsus sulaikytojo klausimas pareigūną išmušė iš vėžių: „Alkoholis gi irgi tas pats dalykas“

Važiuodami pro prekybos centrą pareigūnai pastebėjo jaunuolių grupelę, kuri keistai elgėsi. Policininkai nusprendė pasiteirauti, ar viskas gerai, tačiau paaiškėjo, kad situacija kiek kitokia, nei galėjo pasirodyti iš pradžių.

TV3 laidos „Farai“ operatorius užfiksavo visą situaciją – policininkas pasiteiravo, ar jaunuoliai prie savęs neturi draudžiamų daiktų ir vienas vaikinų nuoširdžiai pabrėžė, kad jokių draudžiamų daiktų ar medžiagų neturi.

„Neturiu leidžiamų jokių. Uoj, draudžiamų ne“, – tvirtino jaunuolis, tačiau po akimirkos jo kišenėje buvo aptikta folijos pakuotė.

Pakuotėje nieko neįprasto – tik tradicinė marihuana.

„Čia kanapės. Tamsta, mano. Tamsta, nenorėjau prisikalbėti. Suprantu, tamsta“, – įkliuvęs jaunuolis neišsisukinėjo ir į visus klausimus atsakė kaip kariuomenėje.

Tikrinant kitus piliečius buvo pastebėta ant žemės gulinti dar viena folijos pakuotė. Netrukus randama ir dar viena. Vienoje pakuotėje – baltos spalvos milteliai, kitoje – greičiausiai marihuana.

„Sakykite, kieno yra, nes visi važiuosite ir būsite sulaikyti. Aš dabar rimtai ir paskutinį kartą klausiu, kieno yra galimai narkotinės medžiagos? Nei vieno? Tai reiškia visų“, – konstatavo policininkas, nes nei vienas prisipažinti neskubėjo.

Kadangi nei vienas atsakomybės neprisiėmė, į komisariatą keliavo visa „žolės brolija“. Pirmas sulaikytas vyrukas – atviriausias.

„Aš nelinkęs prie tokių dalykų, bet šiandien rūkiau. Nemeluosiu. O kaip jūsų nuomonė, čia yra blogas dalykas ar kas? Alkoholis gi irgi tas pats dalykas, galima sakyti žudo“, – pasiteiravo policininkų jaunuolis.

„Daug kas žudo žmones“, – atsakė pareigūnas.

Pareigūnai turi savo nuomonę, tačiau pareigą jie atlieka vadovaudamiesi įstatymais.

„Aš tik taip norėjau pasiklausti, čia kaip žmogus pamatysi, taip pats ir nuspręs“, – pridėjo jaunuolis.

Dėl disponavimo, kaip įtariama, kvaišalais pradėtas tyrimas.

Visą situaciją pamatykite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer