40 cigarečių per dieną surūkydavęs 2-metis pasikeitė neatpažįstamai: pamatykite, kaip jis atrodo

2010 metais visą pasaulį apskriejo žinia apie daugiau nei 40 cigarečių per dieną surūkantį 2-metį. Praėjus beveik dvylikai metų, Ardi Rizal neatpažįstamai atrodo pasikeitęs, o be to, ir metė rūkyti.

Ardi Rizal į pasaulio žiniasklaidos antraštes pateko po to, kai paaiškėjo žinia, kad būdamas vos dviejų metų jis surūko apie 40 cigarečių per dieną. Laimei, šio kenksmingo įpročio vaikui pavyko atsisakyti ir dabar Ardi atrodo tarsi neatpažįstamas.

Indonezietis Ardi Rizal sukrėtė pasaulį, kai prieš dvylika metų buvo atskleistas jo įprotis surūkyti 40 per dieną. Tačiau praėjus laikui, berniukui pavyko iš esmės pakeisti savo gyvenimą.

Visgi, pokyčiai neapsiėjo ir be sunkumų, nes vėliau Ardi išsivystė priklausomybė nuo maisto, kuri atstojo rūkymą. Su šia problema vaikas susidūrė būdamas vos penkerių metų.

Ardi, gyvenantis atokiame Sumatrano kaime Indonezijoje, tapo priklausomas nuo greito maisto, kuomet tėvai jį bandė atpratinti nuo cigarečių.

Ardi reabilitacijos procesas

Jo motina, žinoma tik Maryati vardu, anksčiau buvo pasakojusi, kad Ardi ištikdavo priepuoliai, kuomet jie stengdavosi sustabdyti sūnaus priklausomybę.

Visgi, visuomenės pasipiktinimas privertė tėvus pagaliau kreiptis pagalbos. Indonezijos vyriausybė įtraukė Ardi į specialią reabilitacijos programą priklausomybių turintiems asmenims. Reabilitacijos metu berniukui teko susidurti ir su sunkumais.

Išsivysčiusi priklausomybė maistui, Ardi lėmė kitą problemą – berniukas priaugo daug viršsvorio, todėl teko kovoti ne tik su priklausomybę cigaretėms, tačiau ir gydyti nutukimą, rašoma afromambo.com.

Laiku sulaukęs pagalbos, dabar Ardi yra sveikas ir nebeturi jokių priklausomybių. Atsisakęs blogų įpročiu jis ir vėl yra laimingas vaikas, kuris gali džiaugtis vaikyste. Šiuo metu berniukas sėkmingai lanko mokyklą, nesveiką mitybą pakeitė sveiku maistu: valgo daug daržovių ir vaisių.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer