„Dvokiantys, purvini rusai iš manęs net triusikus nudžiovė“: viso turto netekęs Donecko gyventojas kreipėsi į Rusiją

Per Rusijos invaziją į Ukrainą namų netekęs Donbaso regiono gyventojas vaizdo įraše kreipėsi į rusus, pasakodamas jiems, kokį siaubą invazijos metu priversti išgyventi ukrainiečiai, ypač gyvenantys Rytų Ukrainoje, kurį Rusijos pajėgos dabar atakuoja smarkiausiai.

„Ei, jūs ten, atsibuskite nuo Putino propagandos. Mus čia žudo, niekšai prievartauja vaikus, mus gyvus degina. Tarsi mes atėjom pas jus į Rostovą ar Voronežą su bėda, nelaime, karu? Negi mes jums padarėme ką nors blogo? Mes darbšti tauta. Jūs atsibuskite“, – socialiniame tinkle išplitusiame vaizdo įraše kreipiasi vidutinio amžiaus vyras.

Tuomet jis drebančiu balsu priduria, kad tądien sudegė jo namas ir viskas, kas jam liko, – jo šuo, vardu Fylia.

Vyras prisistato esantis kilęs iš Iziumo, Charkivo srityje, tačiau šiuo metu gyvenantis Donecke. Būtent ten, Rytų Ukrainoje, Rusijos karinės pajėgos sutelkė visas savo atakas, bandydamos visiškai perimti Donbaso kontrolę.

„Nusipirkau namą, galvojau, sulauksiu senatvės. Remontavau jį, padariau tvarką, europietiškai, taip, kaip reikia. Ir atėjo tie kacapai (rusus paniekinantis žodis – red. pat.), dvokiantys, nesiprausę. Net mano triusikus nuo virvės nudžiovė. Nieko daugiau negaliu pasakyti“, – savo kreipimąsi baigė vyras.

Rusija buvo priversta atitraukti savo pajėgas iš Ukrainos šiaurinės ir šiaurės vakarinės dalies, įskaitant sostinės Kyjivo prieigas, ir dabar susitelkė į rytinio Donbaso regiono ir pietinės pakrantės užėmimą ir įsitvirtinimą tose teritorijose.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer