Meghan Markle sukrėtė skaudi žinia: jos tėvas atsidūrė ligoninėje

Išsiskyręs su žmona Meghan Markle tėtis Thomas Markle ilgus metus nekalbėjo nei su savo dukra, nei buvo pasimatęs su mažaisiais anūkais Archie ir Lilibet. Neseniai buvo pranešta, kad vyras buvo skubiai paguldytas į ligoninę dėl įtariamo insulto.

Kitos savaitės pradžioje Thomas Markle buvo suplanavęs skristi į Jungtinę Karalystę, kurioje turėjo apsilankyti ir sudalyvauti karalienės Elžbietos II platininiame jubiliejuje. Tačiau, šios savaitės pradžioje, būdamas savo namuose Meksikoje, vyras pajuto skausmus.

Iškviesti greitosios medicinos pagalbos medikai jį išvežė į Tichuaną uždėję deguonies kaukę jam ant veido. Apie 21:30 valandą jis buvo pristatytas į ligoninę Kalifornijoje. Be Meghan Markle kartu su tėvu nebendrauja ir dar du vyresni jo vaikai.

Jo sūnus Thomas Markle jaunesnysis (55) dabar gyvena visai netoli tėvo, o jo vyresnioji dukra Samantha (57) sužinojusi apie nelaimę aplankyti tėvo atskrido iš Floridos.

Vienas šaltinis teigė: „Thomas negalėjo susikalbėti su greitosios medicinos pagalbos medikais, jam trūko oro. Jis turėjo užrašyti savo simptomus ant popieriaus lapo.“

Prastėjanti sveikata

Praėjusią savaitę teismo dokumentuose paaiškėjo, kad vyro sveikata yra itin pablogėjusi nuo to laiko, kai jis išėjo į pensiją. 77 metų T. Markle šiuo metu bylinėjasi su fotografais ir žurnalistais, su kuriais kilo konfliktas prieš pat dukros ir princo Harry vestuves.

Praėjusią savaitę Kalifornijos Aukščiausiojo teismo, kuriame buvo iškelta byla, darbuotojai buvo nusprendę surengti posėdį, kuriame turėtų dalyvauti abi konflikte dalyvavusios šalys. Tačiau, pagal gegužės 19 dienos pateiktą teismo dokumentą, šis posėdis buvo atidėtas.

„Mirror“ gautuose dokumentuose rašoma: „Teismo personalas prieš posėdį sulaukė ieškovo sūnaus skambučio, kuriame buvo praneša, kad ieškovui buvo suteikta skubi medicininė pagalba.“

Nors ir nėra tiksliai žinoma priežastis, kas galėjo nutikti, tačiau šaltiniai teigia, kad Thomas Markle sveikatos bėdos galėjo ištikti dėl nuolatinės jį kaustančios įtampos, rašoma mirror.co.uk.

T. Markle savo dukters nematė daug metų. Taip pat teigiama, kad jis dar niekad nebuvo susitikęs ir su savo anūkais Archie bei Lilibet. 77 metų vyras, kuris yra tarsi išbrauktas iš Meghan gyvenimo, artimiausiomis dienomis buvo planavęs vykti švęsti platininio karalienės jubiliejaus. Kalbėdamas viename interviu, „GB News“ jis sakė, kad tikisi praleisti laiką su karališkosios šeimos atstovais, ypač princu Charles‘u.

 

Interviu metu jis sakė: „Aš labai to laukiu. Noriu parodyti pagarbą karalienei ir sieksiu, kad ji suprastų, jog visa mano šeima gerbia ją ir kitus karališkuosius šeimos atstovus. Mes jai žavimės ir norime, kad jie žinotų, kaip mes iš tiesų jaučiamės.“

Nemaloni išdavystė

Meghan ir Harry šventėms taip pat planuoja atvykti į Jungtinę Karalystę kartu su savo vaikais Archie ir Lilibet. Tai bus pirmas kartais, kai Lilibet, kuri buvo pavadinta savo prosenelės vaikystes pravarde, atvyks į tėvynę.

Anksčiau buvo teigiama, kad Thomas Markle negalėjo atvykti į Meghan ir Harry karališkąsias vestuves 2018 metais dėl sveikatos problemų. Jis turėjo palydėti nuotaką link altoriaus, tačiau vietoje to, jai padėjo paskutiniuosius žingsnius užtvirtinti jos uošvis princas Charles‘as.

Tuo metu Meghan Marke teigė: „Deja, mano tėvas nedalyvaus mūsų vestuvėse. Visada juo rūpinausi ir tikiuosi, kad jis sutelks šiuo metu dėmesį į savo sveikatą. Noriu padėkoti visiems, kurie siuntė gražias palaikymo žinutes.“

Vėliau buvo pranešta, kad T. Markle, likus vos kelioms savaitėms iki vestuvių, paviešino dar niekam nematytas nuotraukas. Vėliau jis prisipažino, kad už šias nuotraukas jam buvo sumokėta, nors jo dukra Samantha spaudai sakė, kad tai buvo jos idėja ir ji norėjo parodyti, kaip jos tėtis prieš dalyvaujant vestuvėse „įgauna formą ir yra puikios sveikatos“.

Likus dviem savaitėms iki vestuvių jam buvo atlikta širdies operacija, kuri, kaip manoma, prisidėjo prie to, kodėl vyras negalėjo atvykti į vestuves. Visgi, nuo kilusio skandalo Meghan Markle daugiau su savo tėvu nebekalbėjo.

Vėliau Thomas Markle buvo kalbėjęs, kad paduos Sasekso gyventojus į teismą už tai, kad neleidžia pasimatyti su anūkais. Vyras pavadino juos „blogais“ tėvais ir sakė, kad tiek Meghan, tiek princas Harry daro daug klaidų augindami 3-jų metų sūnų Archie ir 11-os mėnesių Lilibet.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer