Egidijus Dragūnas vėl „pasižymėjo“: grasino Arūnui Valinskui

Egidijus Dragūnas ir vėl švaistosi žodžiais – per transliaciją socialiniuose tinkluose ėmė atvirai grasinti jam kritikos negailinčiam Arūnui Valinskui.

Tiesioginės transliacijos savo „Instagram“ paskyroje metu E. Dragūnas sulaukė klausimo, kada surengs sekantį koncertą. Būtent tada vyras nusprendė pasakyti, ką galvoja.

„Kada koncas? Koncas tada, kai užmušit Valinską, b***. Ir atnešit man jo galvą“, – sakė E. Dragūnas.

Prasidėjus karui po socialinius tinklus ėmė plisti vaizdo įrašas, kuriame atlikėjas Egidijus Dragūnas-Sel kalba apie karą Ukrainoje, kaip apie „savaime suprantamą“ dalyką. Pasak dainininko, tai, kas šiuo metu vyksta Ukrainoje, yra „natūralus planetos išvalymas“.

Dėl dainininko Egidijaus Dragūno socialiniuose tinkluose paskelbto vaizdo įrašo karo Ukrainoje tema Vilniaus apylinkės prokuratūroje prieš porą mėnesių buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Tačiau jis subliuško. Toks sprendimas priimtas konstatavus, kad nebuvo padaryta veika, turinti nusižengimo požymių, praneša 15min.

Vaizdo įraše, kuris vėliau buvo ištrintas, E.Dragūnas rėžė be užuolankų: „Daugelis manęs klausia nuomonės, ką aš manau apie viską ir kodėl tyliu, kodėl nieko nepasakau.

Mano nuomonė yra tokia: yra žmonės, kurie sukuria ginklą, yra žmonės, kurie paliečia ginklą, yra žmonės, kurie gali šaut į žvėrį, ir yra tie, kurie gali šaut į žmogų. Tai va tie, kurie ten sėdi ir šaudosi, vyksta natūralus planetos išvalymas. Tegu jie ten b… šaudosi, aš už taiką.“

Tokia kalba įsiutino ir pramogų pasaulio žmones – Indrę Stonkuvienę, Mantą Bartuševičių, Justiną Jarutį. Indrė Stonkuvienė stebėjosi, kaip dar žmonės gali eiti į jo koncertus ir paragino to daugiau nebedaryti.

„Negaliu susilaikyti dėl šio žmogaus, visų pirma kaip mama, kaip žmogus, kuriam rūpi, kad nevyktų karas! Žūsta žmonės! Vaikai! Vyrai! Klausyti šio žmogaus vėpliojimų (ir nebejuokinga), gąsdina žmonių neadekvatumas. Sėdi sau, kelia taurę jis ir dar pasisako tokius š… – tikrai??? Natūralus planetos išvalymas?“, –rašė I. Stonkuvienė.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer