„Okupantai neturės ramių naktų“: Zelenskis žada atsaką už Rusijos išpuolius Ukrainoje

Po ciniško rusų išpuolio Vinycioje ir atakų kituose Ukrainos miestuose šalies prezidentas Volodymyras Zelenskis pareiškė, kad Rusijos kariai turės pajausti, ką reikia atsakas į jų terorą.

Apie tai V. Zelenskis penktadienį vakare kalbėjo savo kreipimesi į ukrainiečius, rašo UNIAN.

„(Okupantai – aut. past.) ypač pajaus dėkingumą dėl sankcijų. Žinoma, Ukrainos ginkluotosios pajėgos neabejotinai pateiks savo dalį atsakymo. Okupantai neturės ramių naktų“, – kalbėjo V. Zelenskis.

Anot jo, jau yra pradėtas smūgio Vinycioje kaltininkų nustatymas.

„Tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu lygmeniu padarysime viską, kad absoliučiai visi žudikai atsakytų už tai, ką padarė“, – teigė jis.

Šiuo metu, anot Ukrainos prezidento, šalies diplomatų užduotis yra padaryti viską, kad būtų sustiprintas septintasis ES sankcijų paketas Rusijai.

„Šiandien Europos Sąjunga paskelbė pirmąsias detales apie naują, septintąjį sankcijų paketą, kuris rengiamas prieš Rusijos Federaciją, o Ukrainos diplomatų užduotis – padaryti viską, kad šis paketas būtų sustiprintas“, – kalbėjo jis.

Dar ketvirtadienį rusų raketos „Kalibr“ smogė vidurio Ukrainoje esančios Vinycios centrui. Žuvo 24 žmonių, kelios dešimtys sunkiai sužeista. Tarp žuvusiųjų yra trys vaikai.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer