Ekspertė išanalizavo „TV pagalbos“ gelbėtojos Filejevos veidą: 1 bruožas išduoda viską

Rūta Filejeva – ilgametė laidos „TV pagalba“ gelbėtoja. Ji skuba į iškvietimus pas žmones, geba padėti ir gelbsti tada, kai jiems to labiausiai reikia.

Dar daugiau – žiūrovų mylima Rūta turi įkūrusi ir paramos fondą „Gėrio trupinėlis“, kuriuo siekia padėti šeimoms bei vaikams, kuriems reikalinga finansinė ar kitokia parama.

Kokia iš tiesų yra R.Filejeva ir ką apie ją išduoda jos veido bruožai?

Siekia tobulybės

Ekspertė, savo instagramo paskyroje sukiene_kunokalba tyrinėjanti tiek Lietuvos, tiek užsienio garsenybes, apie R. Filejevą sako, kad tai – tikra perfekcionistė.

„Jei žiūrint į veidą galime pastebėti jo kampuotumą, smailumą, tai rodo, kad žmogus – tikras perfekcionistas. Jis siekia tobulybės, save „plaka“ dėl nesėkmių, siekia geriausio.

Galvos forma – lyg trikampis, einantis į viršų. Tai parodo žmogaus analitinį mąstymą, jis daug galvoja, į galvą gali susidėti daug informacijos“, – aiškina ekspertė.

Mėgsta adrenaliną

Jos itin išreikšta veido zona nuo antakių iki nosies apačios – tai rodo jos empatiją, norą ir galią padėti kiems:

„Žiūrint į jos veidą galima pastebėti kairiosios akies asimteriją. Nežiūrint į tai, kad ji yra viešumoje, gali būti, kad ne visada dėl to jaučiasi gerai. Žinoma, su tuo galima susitvarkyti, tačiau kaskart, eidama į viešus renginius, ji jaudinasi.“

Tuo pačiu ekspertė pastebi, kad Rūtai itin svarbus adrenalinas. „Kuo ekstremalesnė situacija, tuo geriau ji jaučiasi“, – sako L. Šukienė.

Paslapčių saugotoja

Siauros ir plonos lūpos išduoda, kad Rūta – intravertė, gera klausytoja, puiki paslapčių saugotoja.

Ji vadovaujasi taisyklėmis, o ilgas kaklas parodo, kad ji gyvenime turi turėti kuo daugiau skirtingų veiklų bei užsiėmimų – viena veikla jai būtų nuobodi.

R. Filejeva sugeba numatyti grėsmes, prieš priimdama sprendimus išanalizuoja situacijas, dažniau aplinkoje mato grėsmes nei galimybes.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer