Prieš garsaus Lietuvos motociklininko mirtį – lemtingi jo žodžiai: įsimins ilgam

Ketvirtadienio vakarą Vilniuje į avariją pateko ir stipriai susižalojo žinomas motociklininkas. Penktadienio popietę paaiškėjo, kad „Instagram“ platformoje daugybę sekėjų turėjęs vaikinas mirė. Šiemet jam būtų suėję 30 metų.

Slapyvardžiu „Evilbrother_r1“ pasivadinęs lietuvis – socialinių tinklų žvaigždė. Kone kasdien besidalijantis nuotraukomis su motociklais, vyras turėjo daugiau nei 115 tūkstančių sekėjų.

Lemtingi žodžiai 

Jo kasdienybė – motociklai, greitis, o į keliones jį kasdien lydėjo ryškiaspalvis ir akį traukiantis itin prabangus „Yamaha“ motociklas.

Likus kelioms dienoms iki mirties vyras pasidalijo dabar jau lemtingai skambančiais žodžiai. Nuotraukoje jis pozuoja, o šalia jos prierašas „Safety first“ – saugumas pirmiausia (red.past.)

Ir, deja, jau po kelių dienų jo gyvybė užgeso. Taip pat savo socialinio tinklo paskyroje likus kelioms valandoms iki tragedijos jis pasidalijo savo nuotrauka, kurioje apsirengęs motociklininko drabužiais, ruošiasi sėsti ant motociklo.

Tai, deja, buvo paskutinioji motociklininko kelionė.

Nelaimė įvyko Olandų gatvėje

Primename, kad nelaimė įvyko Olandų gatvėje. Tarnyboms pranešta, kad motociklininkas buvo be sąmonės. Atvažiavę greitosios pagalbos medikai gaivino vyrą.

Medikų pagalbos prireikė ne tik motociklininkui, kuris buvo, pirminiais duomenimis, sunkiau sužeistas, bet ir keleiviui iš lengvojo automobilio. 

Pirminiais duomenimis, lengvasis automobilis suko kairėn ir nepraleido motociklo. Tikėtina, kad jo nematė. 

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer