Skiriasi garsiojo Panevėžio ketvertuko tėvai

Socialiniuose tinkluose gerai žinoma Viktorijos Paltanavičienės ir keturių jos vaikų šeima. Panevėžio ketvertuku vadinama šeima turi daugybę gerbėjų, o keturi Viktorijos vaikai – Patricija, Nojus, Tajus ir Rėjus jau turi savo auditoriją, kuri nuolat juos palaiko ir negaili mamai gerų žodžių.

Deja, bet šiuo metu Viktorijos šeimoje – itin sudėtingas etapas.

Skiriasi su vyru 

Keturių vaikų mama tv3.lt naujienų portalui patvirtino, kad šiuo metu byra jos šeima, moteris skiriasi su savo vyru Andriumi Paltanavičiumi.

„Jau yra paruošti dokumentai, turi būti įvestos laikinos apsaugos priemonės sutuoktiniui ir iškart skyrybos. Byra mūsų šeima dėl sutuoktinio kaltės, tačiau kol kas daugiau nekomentuosiu.“

Susilaukė ketvertuko 

Primename, kad dar sausio mėnesį, kai moteris šventė 40-ąjį gimtadienį, naujienų portalui tv3.lt pasakojo, kad pastaraisiais metais visos šeimos šventės sukasi aplink vaikus.

Ketvertukas – pirmieji panevėžiečių Viktorijos ir Andriaus Paltanavičių vaikai. Jų mama pasakojo, kad išgirdusi žinią net apie keturias plakančias širdeles labai nudžiugo, nes visada norėjo didelės šeimos.

„Man tai buvo džiaugsmas, vyrui buvo šokas, nes abu buvome ginekologo kabinete, kai sužinojom tą žinią. Mane tai juokas ėmė, bet po to gydytojas supažindino su realybe, kad niekas neleis gimdyti keturių vaikų, kad labai didelė rizika“, – tada kalbėjo pašnekovė.  

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer