Eterio metu Mikkis Rurke apsipylė ašaromis: sunkiai tvardė emocijas

Holivudo aktorius Mickey Rourke’as Didžiosios Britanijos kanalo „TalkTV“ eteryje kalbėjo apie visus Ukrainos karo baisumus ir tai, kad rusų įsibrovėliai šalyje surengė tikrą terorą. Pasakodamas jis nesuvaldė emocijų ir negalėjo sulaikyti ašarų.

Jis paragino Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną nedelsiant nutraukti karą Ukrainoje ir Ukrainos žmonių genocidą, rašo UNIAN.

„Norėčiau, kad jo galvoje ar širdyje suskambėtų koks nors varpelis, ir jis atsibustų ir tiesiog sustabdytų visą šitą mėšlą… Nesuprantu, ko jis nori… Viso šito mėšlo neturėtų būti“, – sakė aktorius.

Rourke’as pridūrė, kad Putinas ir jo pakalikai daro baisius dalykus Ukrainoje. Tačiau labiausiai aktoriaus širdį palietė nuotrauka, kurioje užfiksuotas vyras, kuris rankose laikė kačiuką po to, kai rusų raketa nužudė jo šeimą. Jis taip pat prisiminė vyrą, kuris stovėjo prie masinio kapo ir ieškojo savo brolio.

„Pamačiau nuotrauką, kurioje vyras stovėjo žiūrėdamas į masinį kapą… Ir atsidūrė savo vietoje… Jis ieškojo savo brolio“, – pasakojo Rourke’as.

Prisimename, kad anksčiau Mickey Rourke’as visą savo turtą testamentu paliko savo padėjėjui iš Ukrainos.

Primename, kad ir kiti Holivudo aktoriai pasisakė prieš karą. Arnoldas Schwarzeneggeris paskelbė vaizdo įrašą, kuriam prašė Vladimiro Putino sustabdyti karą tarp Rusijos ir Ukrainos.

Ilgame devynių minučių vaizdo įraše, paskelbtame savo „Twitter“ paskyroje, aktorius ir buvęs Kalifornijos gubernatorius išdėstė savo istoriją su Rusija, savo požiūrį į konfliktą ir būtinybę jį nutraukti, rašo independent.co.uk.

Vaizdo įrašo pabaigoje jis tiesiogiai kreipiasi į Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną, sakydamas: „Prezidentui Putinui sakau: jūs pradėjote šį karą. Jūs vadovaujate šiam karui. Jūs galite sustabdyti šį karą.“

Schwarzeneggeris, kuris buvo pirmoji Vakarų kino žvaigždė, 1988 m. sukūrusi filmą Maskvoje su „Red Heat“, taip pat išreiškė pagarbą protestuojantiesiems prieš karą Rusijoje.

„Commando“ aktorius sakė: „Pasaulis matė jūsų drąsą. Žinome, kad patyrėte savo drąsos pasekmes. Jūs buvote suimtas. Jūs buvote įkalintas. Ir tu buvai sumuštas. Jūs esate mano nauji herojai.“

Schwarzeneggeris taip pat pareiškė, kad dalis vaizdo įrašo filmavimo tikslo buvo stengtis, kad Rusijos kariai geriau suvoktų konflikto aplinkybes.

Jis taip pat kalbėjo apie savo tėvo išankstines nuostatas Rusijai dėl Antrojo pasaulinio karo išgyvenimų. Schwarzeneggerio tėvas Gustavas buvo nacis ir tarnavo kare, kol buvo sužeistas per invaziją į Rusiją 1942 m.

Vaizdo įraše Schwarzeneggeris sako, kad atsikratė savo tėvo antirusiškų prietarų, nes žmogaus tautybė jam nėra svarbi.

Schwarzeneggeris pastaraisiais metais dažnai kritikuoja Putiną ir buvusį prezidentą Donaldą Trumpą pavadino „šiek tiek šlapiu makaronu“ už Rusijos lyderio gerbimą.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer