Maksimas Galkinas parodė „atjaunėjusią“ Alą Pugačiovą: „Jokių filtrų, natūralus grožis“

Garsus Rusijos komikas Maksimas Galkinas pasauliui parodė savo „atjaunėjusią“ žmoną Alą Pugačiovą. Persikėlusi į užsienį, pora retai publikuoja šeimos nuotraukas. Tačiau šiandien primadonos vyras savo „Instagram“ įamžino, kaip jie važiuoja automobiliu pas seną savo šeimos draugę – Laimą Vaikulę.

„Mano gražuolė. Jokių filtrų, natūralus grožis!“, – rašė Galkinas, rodydamas Alą Pugačiovą.

Įdomu tai, kad kadre ji pasirodė pastebimai lieknesnė ir su nauja šukuosena su kirpčiukais, rašo UNIAN.

Anksčiau socialiniuose tinkluose buvo paviešinta Pugačiovos nuotrauka, kurioje matyti tikras jos veidas. Ta nuotrauka truputį įbaugino gerbėjus, nes gerokai skiriasi nuo to, ką įprato matyti visuomenė. Po moters akimis – didžiuliai maišeliai, jos veidas tikrai suglebęs.

Rusijos estrados diva Ala Pugačiova pastaruoju metu socialiniuose tinkluose nebuvo itin aktyvi. Persikėlę į užsienį, daugelis rusų „sukilo“ prieš ją ir jos vyrą Maksimą Galkiną. Visai neseniai „nutekėjo“ Pugačiovos nuotrauka, kurioje matyti tikras jos, o ne fotošopuotas veidas.

Netrukus žmonės ėmė rašyti, kad moters veidas gerokai skiriasi nuo to, ką įpratusi matyti visuomenė, skelbė unian.ua.

Pasak gerbėjų, moters išvaizda gąsdina ir mano, kad primadona persistengė su „grožio injekcijomis“.

Dainininkė pasirodė su juoda apranga ir sėdėjo šalia savo vyro Maksymo Galkino. Jie buvo filmuojami per Intaro Busulio koncertą Latvijoje.

Primename, kad kiek anksčiau rašėme apie A. Pugačiovą ir M. Galkiną.

Žiiniasklaidoje rašoma, kad šeima Latvijoje įsigijo nekilnojamojo turto. Kalbama apie 100 kvadratinių metrų gyvenamąjį plotą elitiniame gyvenamųjų namų komplekse.

Visai neseniai rusų propagandistai žiniasklaidoje paskleidė informaciją, kad vieno pasirodymo metu komikas Maksimas Galkinas neva buvo sumuštas.

Rusijos žiniasklaida aktyviai pradėjo skleisti informaciją apie incidentą viename iš Maksimo Galkino pasirodymų. Neva dėl „pokštų apie tėvynę“ vienas iš žiūrovų metė į jį obuolį, o tai humoristui po akimi paliko mėlynę, rašo UNIAN.

Rusijos melagienų skleidėjai paskelbė Galkino vaizdo įrašo ekrano kopiją, kurioje jis tariamai turi mėlynę. Tikėtina, kad jie tai padarė su „Photoshop“, nes vaizdo įraše ant jo veido mėlynės nematyti.

Pats atlikėjas nusprendė pakomentuoti šią informaciją „Instagram“ istorijose pasirodydamas be filtrų. Iš jų akivaizdžiai matosi, kad Maksimas po akimi neturi mėlynės.

„Kramtau obuolį. Vaikai ilgai ieškojo mano pamuštos akies naujienose, o dabar juokiasi“, – rašė Alos Pugačiovos vyras.

Jis taip pat paskelbė vartotojų komentarų ekrano kopijas, kuriose gerbėjus domino fiktyvaus incidento detalės:

„Kaip tavo akis, Maksimai?“, „Ar skanus obuolys?“ – rašė jie.

Garsus Rusijos parodikų kūrėjas ir komikas Maksimas Galkinas jau kurį laiką su šeima gyvena Izraelyje. Anksčiau vyras socialiniuose tinkluose paskelbė nuotrauką su savo šeima, taip paminėdamas savo 46-ąjį gimtadienį.

Retoje šeimos fotografijoje, kurioje M. Galkinas užfiksuotas su savo žmona Ala Pugačiova ir judviejų vaikais Liza ir Hariu, šeima matoma prie šventinio stalo.

„Gimtadienis! Šeima – tai jėga!“ – po kadru rašė komikas.

Komentaruose gerbėjai suskubo komiką pasveikinti ne tik su gimtadieniu, bet ir pagirti jo žmoną dėl itin jaunatviškos išvaizdos. Dalis sekėjų negalėjo patikėti, kad moteriai jau 73-eji.

Primename, kad jau anksčiau rašėme apie poros išvykimą į Izraelį.

Panašu, jog moteris be darbo neketina sėdėti.

Ala Pugačiova užregistravo „Primadonna“ prekės ženklą, skirtą akinių ir ginklų prekybai, skelbė užsienio žiniasklaida.

Dainininkė Ala Pugačiova Rusijoje įregistruoja prekės ženklą „Primadonna“. Tai pranešė „Mash Telegram“ kanalas, remdamasis šaltiniu.

Su prekės ženklu visų pirma bus galima gaminti kosmetiką, dronus, 3D akinius, nėščiosioms skirtus gaminius, ginklus ir amuniciją.

Šiuo metu Izraelyje esanti dainininkė pranešimų apie prekės ženklo registraciją kol kas nekomentavo.

Primename, kad Maksimas Galkinas atvirai pasisakė esantis prieš tokius veiksmus ir nepateisinantis tokių valdžios sprendimų.

Savo poziciją vyras išreiškė socialiniame tinkle.

„Nuo pat ankstyvo ryto palaikome ryšį su artimaisiais ir draugais iš Ukrainos! Negaliu apsakyti žodžiais, kaip jaučiuosi! Kaip tai įmanoma! Karas negali būti pateisinamas! Jokio karo“, – pirmąją karo dieną instagrame rašė M. Galkinas.

Toks M.Galkino pasisakymas nepraslydo pro akis valdantiesiems, jie sukūrė propagandinį vaizdo įrašą, kuriame žmonės stovi prie kasų ir prašo grąžinti pinigus mokėtus į jo koncertą. Esą, jis šalies išdavikas.

Šeštadienį šaltiniai pranešė, kad Ala Pugačiova ir M.Galkinas su vaikais pastebėti Maskvos oro uoste, jie paliko šalį. Manoma, kad šeima apsistos Jūrmaloje.

Žurnalistė Božena Rynska patvirtino šią žinią: „Ala Pugačiova iš Rusijos išvyko vasario 28 d. per Vnukovo-3. Tai pranešė gyventojas, kuris tą pačią dieną išskrido į Angliją.“

Primename, kad išplatintame vaizdo įraše, kuriuo pasidalijo ir pats M.Galkinas pranešama, kad kovo 14-ąją turėjęs vykti koncertas yra atšaukiamas, taip nusprendė renginio organizatoriai.

Po pasidalytu įrašu žmonės ėmė rašyti palaikančias žinutes ir girti už drąsą.

„Ačiū jums už tai, ramybės mums visiems“, – rašė moteris.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer