Kortelę bandęs gauti Stano nusivylė banko darbu: neveikia jokie paaiškinimai

Stano pateko į neįprastą situaciją – muzikantui pametus banko kortelę paaiškėjo, jog atsiimti naujos jam teks vykti į banko skyrių, į kurį norint patekti teks registruotis smarkiai iš anksto.

Situaciją ir jos sukeltus nepatogumus prodiuseris papasakojo socialiniuose tinkluose.

„Prie jūros pamečiau banko kortelę…

Užsisakiau naują. Nauja kortelė jau kelias savaites guli banko skyriuje. Bet aš negaliu jos atsiimti! Bankas neaptarnauja be išankstinės registracijos.

Išankstinės registracijos laikai žiauriai nepatogūs. Bandai registruotis, o tau siūlo po savaitės 14.45. Man sunku numatyti, ką veiksiu 14.45 po savaitės. Tai vieną kart nespėjau. Neaptarnavo. Sako per naują registruokis. Vėl po savaitės. Bandau aiškinti, kad man jų laikai netinka, kad turiu skubiai išvykti. Neveikia paaiškinimai.

Kortelė guli banke. Žinau kuriame skiriuje, tik ateini ir paėmi, bet man jos neatiduoda!

Išvykstu be kortelės. Grįžtu. Dabar liepos 26 mane užregistravo. Bet paskambino užsakovai ir liepos 26 išsinuomavo studiją įrašams.

Skambinu į banką. Vėl laukiu penkiolika minučių spaudinėdamas skaičiukus. Sakau, kad planai pasikeitė. Siūlo savaitės galą. Man koncertai. Manęs nebus…

– Atiduokite, po galais, mano kortelę! – Jau nelaiko nervai…

Bankui vienodai. Atsiėmimas tik banko skyriuje su išankstine registracija. Tiesiog atvažiuoti į banką nebeįmanoma NIEKAIP. Nėra jokio skyriaus, kuris priimtų klientą, kad ir kritinėje situacijoje. Išankstinė registracija ir laikai tik po savaitės.

Pasekmės. Man atjungtos visos paslaugos susijusios su kortele. Netflix, Youtube, Gmail, apsaugos kamerų duomenų bazė ir t.t. Ir pabaigos tam nesimato, nes banko laikai netinka man. Bankui netinka mano.

Metų gale uždraus atsiskaitymus grynais. Pradžioje iki 3000, vėliau, matyt, dar mažiau. Ir štai žmogui panašioje į mano situacijoje nutiks nelaimė, reiks skubiai sumokėti. Bankas jo nepriims. Grynais negalės ir Amen…

Reikia sudrausminti bankus. Bankas privati įstaiga ir visada bandys kuo mažiau dirbti, kuo daugiau gauti. Bankui nesvarbu klientas. Tik to kliento lėšos. Gal tai ir nenormalu, bet suprantama.

Taip kaip degalinėje privalo būti tualetas ar automobilyje gesintuvas – bankas privalo gyvai priiminėti klientus ir be išankstinės registracijos.

Dabar viskas juda link 100% finansinės skaitmenizacijos. Ir toks įspūdis susidaro, kad žmonės palikti bankų sudraskymui. Net nežinau kur kreiptis ir ką daryti…“ – piktinosi Stano.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer