Netyla kalbos apie Laimą Vaikulę ir jos skolas: prabilo ir jos sutuoktinis

Pastaruoju metu netyla kalbos apie Laimą Vaikulę. Remiantis žiniasklaidos pranešimais, 68-erių žvaigždei vėl pasireiškė onkologija. Pranešama, kad atlikėja išskrido į JAV chemoterapijos. Taip pat pasirodė žinia ir apie moters skolas.

Kaip praneša kelios žiniasklaidos priemonės, latvių dainininkė Laima Vaikule turi didžiulių skolų Latvijos valstybei.

„Ji nesąžiningai naudojasi savo šalimi ir nemoka mokesčių Latvijai“, – sakė šaltinis.

L. Vaikulei priklausanti bendrovė „Laima Live“ pagal „Lursoft“ duomenis valstybei skolinga 5000 eurų mokestinę skolą, rašo portalas „woman.ru“.

Pati Laima Vaikulė šių teiginių nekomentavo, tačiau Vaikulės sutuoktinis Andrejus Latkovskis juos perdavė Rusijos žurnalistams.

„Gal kažkur pamiršo susimokėti, net nežinau. Tačiau tai daro apmokami žmonės – buhalteriai, tai jų pareiga. Laimai irgi nereikia visko žinoti apie tokius dalykus“, – sakė Vaikulės sutuoktinis, kuris taip pat yra jos verslo partneris ir prodiuseris.

Bendrovė „Laima Live“ daugiausia užsiima festivalio „Laima Rendezvous“ organizavimu Jūrmaloje, tačiau pastaraisiais metais festivalis nevyko dėl COVID-19 pandemijos ir dėl to įmonė patiria nuostolių.

Skelbiama informacija rodo, kad Laima Vaikulė nuo rudens niekur nekoncertavo ir tai esą susiję su jos sveikata. Teigiama, kad Laimas šiuo metu yra JAV, kur jai atliekamas chemoterapijos kursas ir gydoma onkologinė liga. Nei pati Vaikulė, nei jai artimi žmonės šios informacijos nepatvirtino.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer