Galkinas užkariavo latvių širdis prabilęs latviškai ir pasijuokė iš rusų: „Jie išvis nesupranta, už ką sumokėjo pinigus“

Rugpjūčio 4-ąją Jūrmaloje įvyko pirmasis Latvijoje rusų humoristo Maksimo Galkino koncertas. Pačioje programos pradžioje jis prabilo latvių kalba ir pasijuokė iš rusų, kurie atėjo į salę ir „nesupranta, už ką sumokėjo pinigus“.

Tiesa, dėl tokio pajuokavimo jis sulaukė ir tautiečių gerbėjų kritikos. M. Galkinas pareiškė, kad latvių kalbos pradėjo mokytis dėl pernelyg įkyraus Rusijos dėmesio. Jis pasakė, kad salėje sėdintys latviai tikriausiai išsigando, kad jis juokauja latviškai, bet pasiūlė pagalvoti apie šalia sėdinčius rusus, kurie „išvis nesupranta, kas vyksta“.

„Todėl aš šiandien kalbėsiu ir juokausiu tik latviškai. Dabar aš pastebėjau, kad daugelis latvių išsigando, kad aš juokausiu tik latviškai. Tai jūs nepergyvenkit. Šalia rusai sėdi ir išvis nesupranta, kas vyksta. Už ką jie susimokėjo“, – pareiškė M. Galkinas šiu metu su žmona Ala Pugačiova ir savo vaikais gyvenantis Latvijoje.

Šis pajuokavimas sukėlė dalies jo gerbėjų pykčio reakcijas, rašoma „Mixnews“. Komentaruose po pasirodymo ištraukos įrašu rusakalbiai komentatoriai rašė, kad „Galkinas apsimelavo ir nuvylė savo publiką“.

M. Galkino pasirodymą stebėjo tokios Rusijos ir Latvijos žvaigždės, kaip Raimondas Paulas, Laima Vaikulė ar Arturas Gasparianas.

Primename, kad pasmerkęs karą Ukrainoje M. Galkinas su šeima išvyko iš Rusijos. Pagyvenęs Izraelyje neseniai jis persikėlė į Latviją, kur kartu su Ala Pugačiova turi nekilnojamo turto.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer