Gerda Žemaitė įsiamžino ryškioje fotosesijoje: „Mylėti reikia kasdien, o ne vieną dieną per metus“

Artėjant Valentino dienai, „TV pagalbos“ bei kitų televizijos laidų vedėja Gerda Žemaitė įsiamžino ryškioje fotosesijoje, kuria norėjo paskatinti žmones mylėti ir rodyti artimiesiems dėmesį kasdien.

Moteris fotosesijoje įsiamžino itin ryškiai – rengėsi raudona suknele, jos galvą puošė didelis raudonas kaspinas. Portalui tv3.lt G. Žemaitė atskleidė, kad įvaizdį jai kūrė mados namai „Madlein“ plaukų meistrė Marija Jankuvienė, makiažą darė Aušra Makalauskienė.

„Man visada patinka netradiciški dalykai, ne šiaip fotosesijos, bet tokios ryškios. Turiu nuostabią komandą, kuri turi daug minčių ir yra kūrybinga. Dažnai jie tiesiog sugalvoja mintį, paskambina man, mes susitariame. Jie niekada nepadaro blogai. Su ta pačia komanda darėme ir undinės fotosesiją. Ten turbūt niekas manęs neatpažino, – juokiasi ji. – Labai smagu tai, kad man niekuo nereikia rūpintis – nei drabužiais, nei jokia kita detale.“

„Mėgstu kūrybiškus žmones, kurie nori įgyvendinti savo idėjas. Pasitikiu šiais žmonėmis ir save atiduodu į profesionalų rankas. Jie visada padaro labai gražų darbą“, – šypsosi Gerda.

„TV pagalbos“ gelbėtoja atskleidė, kad šia fotosesija norėjo visiems priminti, kad meilė – tai dalykas, apie kurį nereikėtų pamiršti.

„Ši fotosesija yra apie meilę. Ja norėjome pasakyti, kad mylėti reikia kasdien, o ne tik vieną dieną per metus. Dėl to raudonos spalvos buvo labai daug, kas ir simbolizuoja ugningą meilę ir aistrą“, – sako ji.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer