Mia – apie santykius su mylimuoju ir skaudžius buvusiojo žodžius: pagalvojus, per ką teko pereiti, apima siaubas

„Ši šventė mano gyvenime neprilipo“, – apie artėjančią Valentino dieną kalba atlikėja Mia Pilibaitytė (39). Nors moteris prasitarė, kad anksčiau Meilės dieną pasitikdavo viena, šįkart jos pašonėje – mylimasis Deividas. Portalui tv3.lt ji paatviravo, kaip gyvenimas pasikeitė šalia atsiradus tinkamam vyrui.

„Valentino diena man visiškai nesvarbi, neturiu tradicijos ją švęsti. Ne kartą esu minėjusi, kad dažniausiai šią dieną minėdavau viena – tiesiog taip atsitikdavo. Jei kartais tekdavo švęsti, tai tik paprastai, todėl šios dienos niekada nesureikšmindavau“, – paklausta apie Meilės dieną, kalbėjo pašnekovė.

Sausio 27-osios vakarą muzikos apdovanojimuose M.A.M.A. moteris atvyko įsikibusi į parankę vyrui – netrukus paaiškėjo, kad tai jos mylimasis Deividas Ringė.

„Kiekvieni santykiai, kad ir kokie jie bebūtų, keičia gyvenimą. Vieni vienaip, kiti – kitaip. Visada svarbu atsirinkti, su kuo dalinsiesi savo gyvenimu, nes tai daro labai didelę įtaką asmeniniam gyvenimui, jo gerovei.

Matyt, aš pastaruoju metu išmokau atsirinkti žmones. Niekada nieko neidealizuoju, nes idealių žmonių šiame gyvenime apskritai nėra. Pati aš irgi nesu ideali. Visi mes klystame, mokomės iš savo klaidų – taip pat ir aš“, – neslėpė moteris.

Vis dėlto Mia tikina norinti paneigti gandus, kad su Deividu jau planuoja sutuoktuves:

„Tikrai nėra taip, kad mes planuojame vestuves ir esame datą numatę. Mes kartas nuo karto apie tai pasišnekame ir tiek. Manau, kad daug porų apie tai kalbasi ir tai nėra joks stebuklas. Kol kas vestuvės greituoju metu neįvyks. Nors kartais susimąstau, kad gali būti visaip – esu spontaniškas žmogus, todėl niekad nežinau, kas bus rytoj.“

Paklausta, ar nauji santykiai padėjo pakeisti požiūrį į meilę ir apskritai gyvenimą, atlikėja neslepia, kad dabar ji gyvena visai kitaip. Ir tai – tik į gera.

„Niekas negali nieko padėti gyvenime sugrąžinti, tik mes patys. Jei pats nenorėsi kažko padaryti, to ir nepadarysi. Turime ieškoti būdų, kaip patys pakeistume savo gyvenimą.

Be abejo, dėl šių santykių viskas pasikeitė tikrai į gera. Ateityje ir dabar planuoju daug pokyčių.

Tačiau nėra taip, kad atėjo į mano gyvenimą Deividas ir viską sulipdė, sugrąžino. Tikrai ne. Viską darau pati – kuriu, dirbu, atsiduodu savo veiklai. Vienintelis dalykas, kurį gali padaryti mylimas žmogus, tai tiesiog netrukdyti tą daryti. Čia vienintelis ir pagrindinis dalykas. Anksčiau man tikrai trukdydavo emociškai. Dėl tų pykčių nukentėdavo karjera. Kai kenčia emocijos, kenčia ir tavo gyvenimo kokybė“, – sako ji.

„Neslėpsiu, kad mano gyvenime tikrai buvo visko, negerų dalykų. Kartais pagalvojus apie tai, per ką teko pereiti, apima siaubas. Tačiau šiandien mano gyvenime, mano viduje yra harmonija. Prie to turbūt prisidėjo tinkami žmonės, o gal ir metai davė savo“, – šyptelėjo Mia.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer