Gerda Žemaitė nustebino išvaizdos pokyčiais: „Mes, moterys, mėgstame keistis“

Žinoma TV laidų vedėja Gerda Žemaitė sudalyvavo plaukų stilistės Gintarės Eimantaitės Armalės organizuojamoje fotosesijoje, kurioje Gerdos grožis atsiskleidė visai kitu amplua, nei yra tekę matyti įprastai.

„Kuris laikas galvojau, jog reikia kažkokių pokyčių, norisi pažvelgti į save kitu kampu. Ko gero, kiekvienai moteriai būna, kai pasižiūrime į veidrodį ir vaizdas veidrodyje yra pabodęs, norisi kažko kitaip, naujų vėjų. Mes, moterys, mėgstame keistis“, – pasakojo Gerda.

Jau ilgus metus savo plaukus Gerda patiki tik „Elitera“ grožio akademijos savininkei Gintarei Armalei, todėl dėl pokyčių iškart kreipėsi į ją, rašoma pranešime spaudai.

Plaukų stilistė Gintarė yra pagarsėjusi kaip specialistė, gebanti atskleisti visai kitą kliento pusę ir pažiūrėti į grožį kitu kampu. Ne per seniausiai sukurtas seksualiai elegantiškas Irūnos Puzaraitės įvaizdis neliko nepastebėtas jos gerbėjų.

G. Armalė Gerdai sukūrė glamūrinio, „Chanel“ stiliaus klasikinį įvaizdį. Gerdai buvo priauginti ilgesni plaukai tam, kad būtų galima išgauti žaismingesnį efektą, o įvaizdžiui moteriškumo suteikė klasikinio stiliaus skrybėlė.

„Moteraii plaukai – pats gražiausias aksesuaras. Ilgesni plaukai duoda moteriškumo, sušvelnina veido bruožus. Šalto tono atspalviai paryškina mėlynas Gerdos akis. Jau kuris laikas Gerdai auginome trumpus, kare kirpimo plaukus, todėl labai laukiau kada nuspręsime prisiauginti ilgesnius plaukus ir taip suteiksime įvaizdžiui daugiau moteriškumo, glamūro“, – pasakojo stilistė.

Stilistė pabrėžia, jog įkvėpimo visada semiasi iš mados žurnalų:

„Kiekvieną mėnesį vyras parneša įvairių šalių „Vogue“ žurnalus – itališką, britišką ir kitus. Todėl noriu ar nenoriu, nuo mados naujienų nepabėgsiu, o pasisėmus inspiracijos smagu ją perteikti ant klientų. Mano klientės dievina pokyčius“.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer