Mirus Čižauskui Gabalis prakalbo apie paskutinį jo norą: iki šiol gedi visa Lietuva

Sausio 2-ąją mirė garsus dainininkas, grupės „2 Donatai“ lyderis Donatas Čižauskas.

Šiandien lygiai mėnuo, kai dėl mirusio garsaus atlikėjo gedi ne tik šeima, bet ir gerbėjai.

Apie tai, kokį planą turėjo, tačiau jis taip ir liko neįgyvendintas, naujienų portalui tv3.lt papasakojo Donato kraštietis, garsus dainininkas Česlovas Gabalis.

Turėjo bendrų planų

Pašnekovas atviras – nebuvo jie su Donatu artimi bičiuliai, tačiau turėjo bendrų planų. „Deja, jiems išsipildyti nebuvo lemta“, – dabar sako dainininkas, o paprašytas prisiminti Donatą, nusišypso.

Jo teigimu, tai buvo labai paprastas ir šiltas žmogus. „Visi mes praeiname jausmą, kad esame žvaigždės. Jis jau seniai tai buvo praėjęs. Prisimenu jį kaip šiltą ir itin draugišką žmogų. Mes abu plungiečiai, tačiau daug nesusitikinėjome, aš gyvenu Vilniuje.

Kartą esu dainavęs su juo, o paskutiniu metu jis buvo parašęs anglišką roko stiliaus dainą – jis kvietė mane padainuoti ją kartu. Turėjome tai padaryti.

Jis mėgo roko muziką, turėjo polinkį į roką, tik gal reikėjo laiko tam pribręsti? Atsirado mintys, parašė dainą ir norėjo, kad abu atliktume – gaila, kad šie planai neišsipildė.“

Esame dalyvavę viename projekte, jis mane buvo pasikvietęs kaip svečią.

„Tada kartu atlikome vieną dainą. Jis man paliko labai nuoširdaus, faino žmogaus įspūdį. Jis nebuvo žvaigždė – aišku, visi praeiname per tai, tačiau Donatas tai buvo padaręs labai seniai.“

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad apie D. Čižausko mirtį pirmadienį, sausio 2 d., pranešė velionio kolega Karolis Akulavičius.

„Noriu pranešti labai liūdną žinią. Mus paliko talentingas, nuostabus tėtis, vyras, mano kolega Donatas Čižauskas…

Išliksi mano atmintyje, kaip talentingas kūrėjas ir dainininkas. Tavo dainos išliks mūsų visų širdyse. Ilsėkis ramybėje, mano mielas Drauge“, – socialiniame tinkle pasidalinęs skaudžia naujiena rašė Karolis Akulavičius.

Donatui Čižauskui buvo vos 33-eji. Vyras turėjo mažą dukrelę, mylimą žmoną.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer