Gražulis viešai paskelbė paneigimą dėl Andriaus Tapino

Seimo narys Petras Gražulis ketvirtadienį vykdydamas teismo sprendimą paskelbė paneigimą, jog užpernykščiame vaizdo įraše su juo buvo pasirodęs žurnalistas ir visuomenininkas Andrius Tapinas.

P. Gražulis taip pareiškė aiškindamasis dėl jam už nugaros Seimo Kultūros komiteto nuotoliniame posėdyje pasirodžiusio pusnuogio vyro.

„Ši mano paskelbta žinia neatitinka tikrovės ir aš ją paneigiu, – ketvirtadienį per spaudos konferenciją Seime sakė parlamentaras. – Tai yra, patvirtinu, kad 2020 metais 12 mėnesio 2 dieną Seimo kultūros komiteto telekomunikacinio posėdžio metu šalia manęs pasirodęs vyras nebuvo Andrius Tapinas.“

Prieš pradėdamas skaityti paneigimą P. Gražulis teigė, jog teismas jį „įpareigojo, privertė perskaityti šitą tekstą“.

Politikas pabrėžė kalbėdamas apie A. Tapiną pajuokavęs ir tvirtino, kad teismo sprendimą skųs Europos Žmogaus Teisių Teismui (EŽTT).

„Tai buvo šaržas. Be abejonės šaržavo, norėjo pasijuokti iš manęs ir Tapinas – man net nekilo mintis jį skųsti į teismą. Taip pat ir aš, be abejonės, atsikirtau“, – savo pasisakymą aiškino P. Gražulis.

„Šitą sprendimą aš skųsiu Europos Žmogaus Teisių Teismui ir manau, kad ten surasiu tiesą. Čia dabar tiesos surasti Lietuvoje tikrai jau nebegalima“, – kalbėjo parlamentaras.

Lietuvos Aukščiausiasis Teismas liepos 8 dieną galutine ir neskundžiama nutartimi patvirtino P. Gražuliui skirtą įpareigojimą ne vėliau kaip per vieną mėnesį nuo teismo sprendimo įsiteisėjimo, artimiausios Seimo sesijos metu spaudos konferencijoje Seime paskelbti paskleistų žinių paneigimą.

Vis dėlto teismas panaikino apeliacinės instancijos teismo sprendimo dalį, kuria A. Tapinui iš P. Gražulio priteistas 3 tūkst. eurų neturtinės žalos atlyginimas.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer