Greito maisto restorane nufilmuotas vaizdelis sukėlė šleikštulį: nesupranta, kaip taip galima elgtis

Socialiniame tinkle „TikTok“ plinta vaizdelis iš Jungtinių Amerikos Valstijų, kuriame nufilmuotas internautų pasipiktinimą sukėlęs greito maisto restorano darbuotojos elgesys. Nors įrašas užfiksuotas seniai ir autorė pateikė pasiaiškinimą, kodėl taip pasielgė, internautai vis tiek nesupranta tokių veiksmų.

Pustrečio milijono kartų peržiūrėtame įraše matyti, kad vyrui restorane „McDonald’s“ paprašius didelės bulvyčių porcijos darbuotoja jam liepia palaukti. Viskas būtų gerai, jei ne darbuotojos ranka – su ta pačia ranka, kurią moteris laikė kelnėse prie užpakalio, ji vyrui įdėjo bulvyčių. Toks elgesys tūkstančiams internautų sukėlė šleikštulį:

„Imu nepasitikėti greito maisto restoranais.“

„Nebenoriu lankytis McDonald’s.“

Negana to, šiuo vaizdeliu savo „TikTok“ paskyroje pasidalijo pati herojė Kelsey. Sulaukusi daugybės neigiamų komentarų moteris ėmė aiškinti, kad šis įrašas nufilmuotas 2016 metais kaip juokelis.

„Mes buvome ką tik uždarę restoraną ir ėmėme tvarkytis, viską valyti. Tai buvo pokštas“, – gynėsi Kelsey.

Tačiau net ir šis jos paaiškinimas internautų nenuramino:

„Nesvarbu, ar tai buvo pokštas, ar ne, jos rankos vis tiek lietė užpakalį, o vėliau bulvytes. Bet kokiu atveju, tai juk yra veikianti virtuvė.“

„Net jeigu tai buvo juokelis, jis restoranui „McDonald’s“ garbės nedaro. Tai tik sukelia klausimų, kokie žmonės samdomi darbui.“

Šią situaciją žiniasklaidos priemonei „The Sun“ pakomentavo ir greito maisto restorano „McDonald’s“ atstovai.

Anot jų, vaizdelis išties buvo nufilmuotas dar 2016-aisiais ir patikino, kad moteris jų restoranų tinkle nebedirba jau 4 metus.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer