Landynėje gyvenanti Janina kategoriškai atsisako dukros pagalbos: nenori matyti savo 7 anūkų

Likimas nelepino Vilijos, mama jos neaugino, tačiau moteris nusprendė pati taip nesielgti ir susilaukė 7 vaikų, su kuriais gyvena socialiniame būste. Į savo nedideles patalpas dabar kartu gyventi ji nori pasikviesti ir savo motiną.

Vilija kreipėsi į TV3 laidą „TV Pagalbą“ ir pasakojo, kad nepaisant šaltų jos ir motinos santykių, jai mamos gaila.

„Ji neturi, kur gyventi, ji neturi savo nuosavo kampo, bet ji pas mane nenori“, – sakė Vilija.

Moteris neslėpė, kad jos pačios vaikystė buvo nekokia.

„Mane pačią augino močiutė, aš turiu du brolius. Patį mažiausią kurį laiką auginau ir pati. Mano mamai padėjo artimieji – jos mama, sesuo, nes mama buvo atsipalaidavusi. Mums trūko priežiūros, dėmesio ir meilės.

Kol maži buvome, ji negėrė, bet pas ją buvo mažai atsakomybės, supratimo, suvokimo ir įgūdžių trūkumas“, – pasakojo moteris.

Vilija teigė, kad pati motiniškus įgūdžius savyje atrado pasimokiusi iš mamos klaidų. Jai taip pat padėjo ir krikšto mama, bet su savo mama ji ryšį palaikė visą laiką.

„Aš jai daug ką padėjau, nes kai gyvenau kaime aš ją iškrapščiau iš landynės“, – teigė Vilija

Moteris jau bandė mamą atsivežti gyventi į savo namus, bet ji čia ištvėrė neilgai – tol, kol susitvarkė reikalus ir problemas, o tada pareiškė, kad nori grįžti į seną gyvenimą.

„Jai užtektų čia to kampo, bet aš jai neleisiu lašiuko padaryti. Aš pas ją buvau nuvažiavusi du kartus ir radau tą patį – lova baisi, patalynė baisi, pati baisi ir vos paeina“, – sakė daugiavaikė mama.

Vilijos motina šiuo metu gyvena pas svetimą žmogų, kuris ir pats gyvena ne savo, o buvusios draugės namuose, bet pas dukrą Janina važiuoti atsisako kategoriškai.

„Ten pabuvau kelias dienas, galva kaip kopūstas buvo. Nepatinka man ten triukšmas, šaukia rėkia. Tris dienas sausio mėnesį išbuvau ir galvojau, kad tik greičiau grįžčiau į būstą pas Robertą“, – teigė Janina.

Janina nenori ne tik su anūkais gyventi, bet nenori jų ir pamatyti.

„Gali jie ateiti, bet ateis, pasižiūrės, apsisuks ir išeis. Aš noriu tik ramybės“, – sakė Vilijos motina.

Ar pavyko Vilijai įkalbėti savo mamą važiuoti gyventi su ja, sužinokite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer