Grupės „2 Donatai“ nario gyvenime – naujas etapas: prakalbo apie pokyčius

Netikėtai miręs Donatas Čižauskas su grupe „2 Donatai“ kūrė planus apie koncertinius turus po visą Lietuvą.

Po jo mirties be scenos partnerio liko Karolis Akulavičius. Vis tik vyras nutarė tęsti muzikinį kelią ir toliau dainuoti grupės dainas.

Kaip pats Karolis sako, dabar jis džiaugiasi, kad prie grupės jungiasi buvęs kolega Donatas Balvočius.

„Po daugybę valandų besitęsusių pokalbių, įvairiausių apmąstymų – pagaliau galiu Jums pranešti, kad esame tvirtai apsisprendę.

Su buvusiu a.a Donato kolega Donatu Balvočiumi nutarėme nepaleisti vilties, esame pasiryžę išnaudoti visą savo energiją tam, kad kartu judėtumėm pirmyn.

Abu mus jungia tas pats tikslas, tos pačios vertybės – norime ir toliau kurti ir dainuoti, dalintis su Jumis tuo, ką mylime labiausiai ir neleisti Donato dainoms pasimiršti.

Ačiū Jums visiems už neįkainojamą palaikymą, kad prisidėjote prie mano apsisprendimo ir už tai, kad lydėjote šioje sunkioje kelionėje. Jūs nuostabūs.“

Mirė sausio 2-ąją

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad apie D. Čižausko mirtį pirmadienį, sausio 2 d., pranešė velionio kolega Karolis Akulavičius.

„Noriu pranešti labai liūdną žinią. Mus paliko talentingas, nuostabus tėtis, vyras, mano kolega Donatas Čižauskas.

Išliksi mano atmintyje, kaip talentingas kūrėjas ir dainininkas. Tavo dainos išliks mūsų visų širdyse. Ilsėkis ramybėje, mano mielas Drauge“, – socialiniame tinkle pasidalinęs skaudžia naujiena rašė Karolis Akulavičius.

Donatui Čižauskui buvo vos 33-eji. Vyras turėjo mažą dukrelę, mylimą žmoną.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer