Šatunovo našlė nesusitaiko su vyro mirtimi: gydytojai uždraudė 1 veiklą

Praėjusių metų birželio pabaigoje staiga mirė Jurijus Šatunovas. Našle liko jo žmona Svetlana, tėčio neteko du vaikai – jų sūnus Denisas ir dukra Estela. Menininko šeima gyvena Vokietijoje.

Svetlana Šatunova vis dar negali susitaikyti su netektimi. 48 metų atlikėjo našlė dėl to buvo priversta kreiptis profesionalios pagalbos, praneša starhit.ru.

„Turiu mėgstamiausią Jurijaus dainą. Tai „Ar prisimeni, kaip vaikštinėjome basomis per lietų, tik dviese“. Gydytojas uždraudė man klausytis Jurijaus dainų.

Netekties skausmas yra labai stiprus. Turi praeiti daugiau laiko. Tikiuosi, kad laikas išgydys žaizdas“, – prisipažino moteris.

Naujienų portalas primena, kad J. Šatunovas mirė dėl širdies problemų – gydytojai atskleidė, kad jį staiga ištiko infarktas.

Mėtosi kaltinimais

Jurijaus kolegos dėl tragedijos kaltina jo buvusį prodiuserį Andrejų Raziną – jiedu pastaruoju metu dažnai dalyvaudavo teismuose dėl grupės „Laskovyj Maj“ dainų.

„Kito tokio prodiuserio šou versle nėra. Jis sukčius, sakau jums, sukčius! Jis dirbo taip, kad visus tuos trejus metus turėjo būti kartu su advokatais. Paskambinkite advokatams, paklauskite patys…

Su J. Šatunovu dirbau daugiau nei 35 metus, net poros tiek kartu negyvena. Mane sukrėtė jo pareiškimai!

Jura mirė nuo širdies smūgio, nes labai jaudinosi dėl teismų. Razinas nuolat jį užgauliojo, o Jura viską ėmė į širdį.

Nepaisant to, kad Jura mirė, jis negali jo palikti ramybėje net po mirties“, – piktinosi žvaigždės vadybininkas Arkadijus Kudriašovas.

Razinas savo ruožtu bandė nusimesti kaltę – pareiškė užuojautą J. Šatunovo šeimai, tačiau ir toliau teikė ieškinius…

„Manau, kad Svetlana Luneva yra kalta dėl Jurijaus Šatunovo mirties. Tai pseudo teisėja, kuri neteisėtai priėmė Jurijui palankų sprendimą, taip jį nuramindama ir suklaidindama, kad jis turi kokių nors teisių.

Ji sąmoningai, savo laisvu pasirinkimu, perleido svetimą turtą Jurijui Šatunovui. Manau, kad šis sprendimas lėmė Jurijaus emocijų protrūkį, nes jis turėjo daug ir sudėtingų gastrolių, o tai turėjo įtakos jo žlugimui.

Turėkite omenyje, kad ne tik užginčytas jos neteisėtas sprendimas, bet ir pateiktas skundas Aukštajai teisėjų kolegijai, keliamas klausimas, ar iš jos neturėtų būti atimtas teisėjos statusas“, – teigė prodiuseris.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer