„Hario Poterio“ autorė papuolė į apgavikų pinkles: galvojo, kad kalba su Volodymyru Zelenskiu

Populiarių fantastikos knygų „Haris Poteris“ autorė J.K.Rowling buvo apgauta rusų, kai šie ją vertė manyti, kad ji vaizdo skambučio metu kalbėjosi su Ukrainos prezidentu.

Moteriai pokštą surengė Vovanas ir Lexusas – rusų komikai, kurie jau anksčiau ne sykį yra apgavę žinomus žmones ir specializuojasi į Vakarų pasaulio atstovų žeminimą, rašo express.co.uk. Šįkart jie nusprendė negražiai pasišaipyti iš britų autorės ir Ukrainos prezidento Volodymyro Zelenskio.

Jie iki šiol jau sėkmingai apgavo Borisą Johnsoną, gynybos sekretorių Beną Wallace’ą ir kitus, įskaitant princą Harry ir Eltoną Johną. Jie sugebėjo įtikinti Rowling, kad ji kalbėjosi su prezidentu Volodymyru Zelenskiu apie savo labdaringą veiklą šalyje, o birželio 17 d. internete paskelbė pokalbio vaizdo įrašą.

Per 12 minučių nuskambėjo žodžiai, kad Ukrainos kariai ant raketų, nukreiptų į Rusijos taikinius, rašo „Avada Kedavra“ – prakeikimą, kuris žudo žmones Hario Poterio fantazijų pasaulyje.

Pokalbio metu apsimetėlis taip pat pasiteiravo, ar Albas Dumbldoras yra gėjus. Zelenskio imitatorius pasakė: „Beje, aš įsakiau mūsų karius užrašyti „Avada Kedavra“ ant raketų, kurias paleisime Donecke ir Luhanske. Kaip jums patinka šis pokštas?“ Atrodo, kad atsakydama autorė dvejojo: „Man patinka pokštas, man patinka“.

Apgavikai pridūrė: „Pagaliau išduokite paslaptį, man kaip jūsų gerbėjui įdomu, ar Dumbldoras yra gėjus? Niekam nesakysiu, o su kuo jis miegojo?“ Tai paskatino autorę nusišypsoti ir pasakyti: „2007 m. sakiau, kad Dumbldorą visada mačiau kaip gėjų“. Autorės atstovas vėliau pavadino vaizdo įrašą „iškreipiančiu realybę“ ir „neskoningu“.

Atstovas sakė: „Į J.K. Rowling buvo kreiptasi, kad jie pakalbėtų apie jos labdaringą darbą Ukrainoje, vaikų ir šeimų, nukentėjusias nuo dabartinio konflikto regione, rėmimą ir paramą. Vaizdo įrašas, kuris buvo suredaguotas, yra iškraipytas pokalbio vaizdas.“

„Vovanas“ ir „Lexus“ vardais užsislapstę Vladimiras Kuznecovas ir Aleksejus Stoliarovas pripažino, kad simpatizuoja Vladimirui Putinui, tačiau neigia esą Rusijos agentai. Anksčiau šiais metais jie apgavo britų politiką Beną Wallace’ą, jį versdami manyti, kad jis kalbasi su Ukrainos ministru pirmininku Denysu Shmyhalu per „Teams“ skambutį, kuriame vyras kalbėjo iš jo automobilio galo.

2020 metais jie įtikino princą Harry, kad jis kalbasi su Greta Thunberg ir jos tėvu, o Borisas Johnsonas 18 minučių kalbėjosi su Stoliarovu ir Kuznecovu, kai jie 2018 metais apsimetė Armėnijos ministru pirmininku. Eltoną Johną jie privertė manyti, kad jis kalbasi su prezidentu Putinu, kai pora nusitaikė į jį 2015 m.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer