Ilgai neužtruko: garsus atlikėjas nori įsigyti Šatunovo dainas

Grigorijus Lepsas išreiškė norą įgyti teises atlikti kai kurias dainas iš Jurijaus Šatunovo repertuaro ‒ dainininkas apie tai pranešė per spaudos konferenciją.

„Idėja įsigyti dainas, kurias atliko Jurijus Šatunovas, nėra beprasmė. Nežinau, ar galėčiau įgyti teisę koncertuoti, bet pirkčiau šias dainas, kad jos būtų mano repertuare.

Galbūt atsiras koks nors jaunas atlikėjas, kuris jas interpretuos savaip, ir daina galės atrasti naują gyvenimą“, – rašo vz.ru.

Pats dainų neatliktų

Lepsas pažymėjo, kad jis pats vargu ar atliktų šias kompozicijas, nes dėl savo amžiaus jam atrodo keista jas dainuoti. Grigorijus Lepsas dainą „Stiklinė degtinės ant stalo“ taip pat pavadino vienintele kompozicija, kurios populiarumu buvo tikras.

Anksčiau buvo pranešta, kad grupės „Laskovyj maj“ solisto Jurijaus Šatunovo pelenai buvo palaidoti Maskvos Troekurovskio kapinėse.

Paviešino Šatunovo paskutinio interviu žodžius: jame atskleidė savo svajonę

Naujienų portalas tv3.lt anksčiau rašė, kad grupės „Laskovyj maj“ vokalistas Jurijus Šatunovas savo paskutiniame interviu, įrašytame likus kelioms dienoms iki mirties, kalbėjo apie tai, kad jaučiasi pavargęs ir nenori nieko veikti.

Šatunovas neseniai bylinėjosi su buvusiu prodiuseriu Andrejumi Razinu. Dainininkas apgynė savo teisę atlikti grupės „Laskovyj maj“ hitus, rašo Pravda.ru.

Norėjo atsipalaiduoti ir pailsėti

Šatunovas žurnalistams prisipažino, kad svajoja atsipalaiduoti su šeima ir draugais. Jis skundėsi, kad yra labai pavargęs. Garsiojo hito „Belyje rozy“ atlikėjas per paskutinius du mėnesius prieš mirtį surengė 16 koncertų įvairiuose Rusijos miestuose, rašoma gorod55.ru.

„Man patinka sėdėti namuose, niekur neiti, nieko neveikti“, – sakė dainininkas.

Jurijus Šatunovas mirė birželio 23 d. Jam buvo 48 metai. Menininkas pasijuto prastai susitikęs su draugais. Jie skubiai nuvežė jį į rajono ligoninę, o iš ten – į Domodedovą (miestas Rusijoje – red. past.). Tačiau gydytojai buvo bejėgiai. Dainininką ištiko širdies smūgis.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer