Indrė Stonkuvienė pasidalino jautria akimirka: „Esu labai laiminga, kad atsiradai mano gyvenime“

Nuomonės formuotoja Indrė Stonkuvienė ir dainininkas Vidas Bareikis lapkričio 14-ąją mini ypatingą progą. Savo socialiniuose tinkluose Indrė ir Vidas pasidžiaugė jųdviejų draugystės metinėmis. Prieš trejus metus Marijampolėje vykęs renginys tapo lemtingu.

Socialiniame tinkle „Instagram“ žinoma moteris skyrė ypatingus žodžius savo išrinktajam Vidui Bareikiui.

„Lygiai trys metai nuo įvykusio lemtingo renginio Marijampolėje. Myliu tave. Kaip gera, kaip saugu, kaip ramu. Esu labai laiminga, kad atsiradai mano gyvenime“, – rašė Indrė Stonkuvienė.

Primename, kad pavasarį pramogų pasaulį apskriejo džiugi žinia – Indrei Stonkuvienei pasipiršo mylimasis, dainininkas Vidas Bareikis.

Tačiau vasarą sužadėtuvės įvyko antrąjį kartą. Vido nuostabai Indrė priklaupusi ant pajūrio smėlio uždavė lemtingąji klausimą.

„Turiu tokį gyvenimo momentą, kuriuo pasidžiaugti, manau, gali tikrai ne kiekvienas, o aš jį prisiminsiu visą savo gyvenimą. Man pasipiršo! Su Indre daug šnekėjome apie tai, kokia seksistinė nesąmonė ir keista tradicija yra tai, kad moteris, tarsi, kokia vargšelė laukia kol „visagalis vyras“ sugalvos, kad jau laikas „ją imti“ ir tada jai pasipirš.

Šnekėdavome kodėl tai visgi nėra komandinis reikalas, kai kartu tai sutari ar pajunti ir tada galiausiai įvyksta magiškas momentas. Prieš kelis mėnesius padariau tą tradicinį slaptą veiksmą ir paprašiau Indrės rankos – nesugalvojau kažko naujo ar originalaus, o vat mano sužadėtinė vakar „šovė“ tokį, kad net prisėdau.

Pasivedė mane į šoną nuo artimiausių draugų ir kaip priklauso priklaupusi ištraukė žiedą“, – savo išgyvenimais praėjusią vasarą dalijosi Vidas.

Apie rimtus poros santykius ir planuojamą bendrą ateitį liudija ir tai, kad šią vasarą pora išpildė savo svajonę ir įsigijo sodybą pajūryje.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer