Inga Norkutė – apie pokyčius po skyrybų, meilę ir santykius su buvusiu vyru: taip „durnai“ iš pradžių buvo

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina Ingą Norkutę. Viena mylimiausių Lietuvos aktorių gegužę paminėjo 50-ąjį jubiliejų. Į didžiulę šventę susirinko gausus būrys Ingos kolegų, bičiulių, režisierių, tačiau buvęs sutuoktinis, aktorius ir Šiaulių dramos teatro vadovas Aurimas Žvinys joje nepasirodė. Kokie šiuo metu buvusių sutuoktinių santykiai?

„Geri. Tikrai geri. Jis juk mano darbdavys, direktorius, tai manau, kad turėjo būti bent iš pareigos. O šiaip dirbam kartu, esam scenos partneriai. Net meilužius yra tekę vaidinti. Kartu teatre dirba ir jo žmona. Aišku, taip durnai iš pradžių buvo, nes vis tiek juk dešimt metų kartu su Aurimu praleidom, bet laikas daro savo. Net pradedi žiūrėt ir galvoti – ką aš ten mačiau? Kitom akim dabar viskas“, – šypsosi Inga.

Kodėl aktorė sako, kad santuokoje jai trūko partnerio palaikymo, net jautė konkurenciją? Kas iš esmės pasikeitė gyvenime po to, kai nebeliko įsipareigojimų? Didžiausias pokytis, Ingos teigimu, buvo laisvės pojūtis ir gyvenimas tik pagal savas taisykles.

„Jei sugalvojau valgyti lovoje – tai ir valgau. Jei namuose bardakas – tai mano reikalas ir nereikia niekam dėl to aiškintis. Žvilgsnį galiu užlaikyti ilgiau žiūrėdama į kažką, nes aš juk laisva, nebeturiu jaustis nepatogiai. <...> Atsirado daugiau vidinės ramybės, noro save patausoti ir nesiblaškyti. Mėgaujuosi kiekviena diena, dėl to einu vėliau miegoti, o keliuosi kuo anksčiau, kad ilgiau galėčiau pasidžiaugti rytu“, – sako aktorė.

Moteris užsibrėžė tikslą įgyvendinti ne vienerius metus atidėliotus režisūrinius projektus ir svajoja atlikti solidų vaidmenį teatro scenoje, nors rimtų pasiūlymų dar nesulaukė. O kaip klostosi Ingos širdies reikalai?

„Kol kas mano širdis laisva. Į pasimatymus irgi nevaikštau, nes nelabai sulaukiu tų kvietimų. <...> Na, labai sunku, kai tu viešumos žmogus, vis dėl to. Tik žinau, kad jau tikrai nenorėčiau būti su menininku ar ten kokiu aktoriumi“, – šypsosi Inga.

Laidoje išgirsite, koks gi vyras galėtų sužavėti aktorę? Kodėl ji daugiau niekada nesiryžtų tekėti ir kodėl norėtų, kad mylimasis pirmas ištartų „būk mano“, o tada nusineštų į savo pilį? Taip pat sužinosite, kas yra pagrindinis Ingos personažo Medos prototipas seriale „Moterys meluoja geriau“ ir kokį akibrokštą dėl savo vaidmens aktorė yra patyrusi.

Visą interviu su Inga Norkute žiūrėkite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.

„Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt laida, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi, ką naujo atranda ir kuo gyvena.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer