Sužinojus apie Drobiazko ir Vanago skandalą užkliuvo 1 detalė: „Visai neturi gėdos“

„Pastarųjų dienų įvykiai negali palikti abejingų. Kitaip tariant, tai, kas susiję su ledo čiuožėjais Margarita Drobiazko ir Povilu Vanagu – ne šiaip sau įvykis, o Lietuvą sukrėtęs skandalas. Ir aš, kaip Lietuvos pilietė, turiu teisę pasisakyti, ką galvoju apie tai“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi Greta iš Vilniaus.

Visai neseniai pasirodė informacija, kad lietuvis Povilas Vanagas su Margarita Drobiazko pasirodys Sočyje ir ten šoks „Gulbių ežerą“. Jų pasirodymas, pranešta, vyks Tatjanos Navkos organizuotame renginyje. Tik priminsiu, kad Tatjana Navka yra Vladimiro Putino atstovo spaudai Dmitrijaus Peskovo žmona.

Iš pradžių ši informacija atrodė lyg netikra, nes buvo sunku suvokti, kad Lietuvos pilietybę gavusi šokėja vis tik ryžtųsi atsukti nugarą Lietuvai ir išvažiuoti šokti į Tatjanos Navkos organizuojamą ledo šou.

Supykdė M. Drobiazko ir P. Vanago pasirodymas Rusijoje

Ei, žmonės, metas atsibusti! Kokie dar šou? Kokie dar pasirodymai Sočyje ir dar pas Tatjaną Navką?  Jie tik ir laukia tokių kvailelių, kad vėliau galėtų mosuoti savo televizijose, kad štai, žiūrėkit, lietuviai dalyvauja!

Baisu! Juk tai vyksta Rusijoje, kuri pradėjo karą prieš Ukrainą. Juk tą šou remia visa Rusija, kuri žudo nekaltus vaikus, moteris ir vyrus.

Gerai pamenu, kaip prieš daugelį metų Margarita Drobiazko gavo Lietuvos pilietybę, o 2000 metais jiedu buvo apdovanoti Gedimino ordinu Riterio kryžiais.

Oi kaip jiedu tada džiaugėsi, kaip gražiai kalbėjo apie Lietuvą. M.Drobiazko atrodė tokia miela ir sava, šauni šokėja. Šalia to, kas vyksta, man užkliuvo dar viena detalė apie kurią kažin ar kas pagalvojo: štai, pasirodo, jai visiškai nusispjauti ne tik ant Lietuvos, pilietybės ir apdovanojimų, bet ir ant lietuvio vyro ir jo šeimos! Tokiu elgesiu ji tiesiog išdavė savo šeimą, savo vyrą ir vyro giminę.

Net P. Vanago mama Lilija Vanagienė iš gėdos neturi kur dėti akių dėl tokio sprendimo.

Man gėda, kad turime tokią porą, kuri, akivaizdu, nesuvokia, nei ką daro, nei kaip elgiasi.

Autorius: skaitytoja Greta

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer