Ingos Stumbrienės dukra Estela skina peržiūras: savo talentu pavergė gerbėjų širdis

Ingos ir Aivaro Stumbrų dukra Estela šiandien mini ypatingą progą. Gegužės 23-iają jai sukako 16 metų. Panašu, jog mergina ir toliau siekia svajonių bei save realizuoja kulinarijos srityje.

Estela yra populiari socialiniame tinkle „TikTok“. Ji dalijasi įvairiausiais receptais, kuriuos lengva pasigaminti kiekvienam.

„Pagaląskite peilius ir pradėkime gaminti“, – brūkštelėjo Estela.

Šioje platformoje ji turi ko ne 19 tūkst. sekėjų, o jos vienas iš populiariausių receptų – naminės picos receptas, kurį peržiūrėjo 321 tūkst. kartų.

@estela.stumbraite Naminė pica😁🔥 #pizza #cheese #tasty #pizzatiktok #gastronomy #culinary #easy #chef #cooking #foodtiktok #homemade #homecooking #recipes #delicious ♬ pastel skies – Rook1e

Tiesa, Estela dėmesį skiria ir į subalansuotą mitybą, todėl dalijasi „sveikuoliškais desertų“ receptais.

@estela.stumbraite Kivių desertas😋 o koks Jūsų mėgstamiausias vaisius?🤔😁 #healthy #nosugar #kiwi #fruit #dessert #gastronomy #recipe #culinary #cooking #chef #foodtok ♬ Classical Music – Classical Music

Primename, kad kiek anksčiau rašėme apie Estelos pomėgį gaminti.

Estela pasakojo, jog jau žino, koks jos yra svajonių restoranas. „Jis būtų miesto centre. Nedidelis, bet labai jaukus. Maistas būtų prancūziškas ir itališkas, nedidelėmis porcijomis, bet be galo skanus“, – savo vizijomis dalijosi ji.

Anot jos, ji būtų ne tik šio restorano savininkė, bet ir virtuvės šefė. Ji teigė, kad kiekvienas lankytojas jai būtų labai svarbus.

Ji džiaugėsi, kad ją dėl šios svajonės labai palaiko tėvai. Nepaisant to, kad Estelą drąsina šeima siekti tikslo, tačiau ir pati jau pradėjo taupytis pinigus. „Manau, kad kuo anksčiau pradėsiu siekti tikslo, tuo greičiau jį pasieksiu“, – anksčiau sakė pašnekovė.

Dėl šios mergaitės svajonės džiaugiasi ir Inga, kuri sakė, kad padės visais įmanomais būdais. „Labai džiaugiuosi, kad taip anksti ji atrado savo pašaukimą ir tikslą gyvenime, jei niekas nepasikeis, tai labai stengsimės ir padėsime jai jį pasiekti“, – džiaugėsi moteris.

Tiesa, kiek anksčiau naujienų portalui tv3.lt, Inga Stumbrienė yra pasakojus apie dukros aistrą gaminti.

Pirmieji žingsniai kulinarijos link

Mergaitė anksčiau lankė šokių būrelį bei muziką. Šios sritys Estelai neblogai sekėsi, tačiau mama pripažįsta, kad tai nėra jos aistra: „Aš pamačiau, kad vaiko akys pradėjo žibėti tada, kai ji darė tai, kam yra pašaukta – maisto gamybai. Galbūt tai yra jos pašaukimas, galbūt – aistra, galbūt – hobis. Laikas parodys.“

Anot Ingos, mergytė jau nuo mažų dienų save realizuoja maisto gamyboje. „Kai mes su vyru kažkur išeidavome, ji likdavo su aukle. Mes grįždavome ir rasdavome ne tik, kad pridarytų darbelių, bet ir priruoštų patiekalų. Jos visuomet gamindavo su aukle. Galbūt todėl, kad auklės toks buvo pomėgis ir aistra. Tai ji visą šią aistrą perdavė Estelai. Ji labai užsikabino už to.“

Estelos pirmieji patiekalai buvo įvairiausi desertai, o dabar ji geba gaminti ir karštus maistus. Pereiti nuo desertų iki rimtesnių patiekalų paskatino Inga. „Pati pradžia buvo nuo desertų: keksiukai, tortai. Kai jau mamytei pradėjo augti papildomi kilogramai, aš jai sakiau, kad galbūt jau reikėtų pradėti gaminti kažką rimčiau. Dabar ji gamina viską: sriubą, mėsą, šaltus, karštus patiekalus“, – juokavo moteris.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer