Prabilo vyro nuviliojimu kaltinama ukrainietė: sako, kad žmona pati dėl to kalta

Pabėgėlė iš Ukrainos atkakliai neigė esanti „namų griovėja“, kai užmezgė santykius su moters, suteikusios jai pastogę Anglijoje, vyru.

22 metų Sofija Karkadym pabėgo nuo Rusijos invazijos ir išvyko iš Lvovo į Bradfordą, Vakarų Jorkšyro valstijoje, kur apsigyveno pas 28 metų Lorna Garnett ir jos vyrą Tony, su kuriuo ji gyveno jau aštuonerius metus.

Ukrainietė IT darbuotoja pateko į žiniasklaidos antraštes savo gimtojoje šalyje ir čia, Anglijoje, po to, kai Lorna apkaltino ją pabėgus su jos vyru vos po dešimties dienų, pragyventų jų namuose ir dviem poros vaikais.

Tačiau ašarodama Sofija tvirtino, kad ji nėra namų griovėja, ir teigė, kad Lorna juos vis kaltino savo nuolatiniais įtarinėjimais, rašo mirror.co.uk.

Ji sakė: „Jos nuolatiniai įtarinėjimai, tvyranti įtampa tiesiog suartino mane ir Tonį. Ji pati sukūrė šią situaciją nuolat kaltindama, kad kažkas vyksta, kai to nebuvo. Taigi, ji pati dėl to kalta“.

Ukrainietę išvijo iš namų

Anksčiau šią savaitę Lorna sakė žurnalistams, kad ji abejojo dėl nepažįstamosios įsileidimo į savo namus, tačiau nusprendė, kad teisinga padėti ukrainiečių pabėgėliams.

Tačiau moteris tvirtino, kad ji sunerimo pastebėjusi, jog Sofija „nėra linkusi“ su ja bendrauti,  ir stengėsi tik dėl savo išvaizdos ‒ „raudonų lūpdažių ir gilių iškirpčių“, kai Tony turėdavo grįžti iš darbo.

Lorna išvijo Sofiją iš savo namų, bet sakė, kad ji liko sugniuždyta, kai Tony susikrovė lagaminus ir paliko ją po aštuonerius metus trukusio bendro gyvenimo.

Paklaustas apie meilės trikampį, Tony pripažino, kad nesugebėjo kovoti su savo jausmais Sofijai ir kad tai buvo „meilė iš pirmo žvilgsnio“.

Sulaukė kaltinimų

Tačiau nors Lorna sako, kad jai skaudėjo širdį, Sofija tvirtina, kad ją gėdino visa šalis ir jos pačios šeima, kuri teigė negalinti rodytis tarp žmonių dėl jos veiksmų.

Gindama savo romaną, Sofija sakė, kad pora „sugriovė savo santykius gerokai anksčiau“, nei  ji atvyko į Angliją. Tačiau sukrėsta pabėgėlė sako, kad ją skriaudė troliai, kaltinantys ją atbaidant Anglijoje šeimas priimti ukrainiečius.

Ji guodžiasi: „Sako, kad dėl manęs niekas Anglijoje nebepriims ukrainiečių. Kiekviena Anglijos šeimos moteris dabar manys: „Aš negaliu priimti pabėgėlės, nes ji atims iš manęs vyrą“.

Emociingai prisimindama pirmąsias Rusijos invazijos dienas vasario mėnesį, kijevietė Sofija paaiškino, kaip akimirksniu pasikeitė jos gyvenimas.

Priversta palikti savo darbą, kasdienybę ir draugus, Sofija nusprendė, kad saugiausias jos pasirinkimas – ieškoti prieglobsčio Anglijoje, ir balandžio mėnesį svetainėje „Opora Homes for Ukraine“ paskelbė paraišką dėl rėmėjo.

Tony prisijungė prie svetainės ir taip sužinojo apie Sofiją, tačiau liko nusivylęs, kaip lėtai vyksta procesas, ir pradėjo diskutuoti su ja apie persikėlimą per socialinį tinklą „Facebook“.

Sofija keliavo iš Ukrainos į Vokietiją, o gegužės 4 dieną nusileido Mančesteryje, kur ją pasiėmė Tony. Po siaubingų išbandymų Sofija teigė, kad norėjo tik su kuo nors pasikalbėti, bet pripažino, kad Lornai kilo įtarimų, kodėl Tonis kas vakarą leidžia laiką su ja žiūrėdamas televiziją.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer