Putinas karių ligoninėje nelankė? „Sužeistasis“ galėjo būti asmeninės apsaugos karininkas

Rusijos prezidentui vakar apsilankius ligoninėje, kurioje gydomi kare Ukrainoje nukentėję rusai, pasirodė abejonių ar iš tiesų jis ten lankėsi. Taip pat kilo neaiškumų dėl vieno iš reportaže parodytų „sužeistųjų“, kuris itin panašus į kitoje V. Putino kelionėje rodytą personažą.

Rusijos prezidento kelionių metu kuriamuose reportažuose dažnai pastebimi figūruojantys tie patys veidai. Kiekvieną sykį jie atlieka tam tikrą vaidmenį, tačiau iš tiesų tėra Rusijos prezidento apsaugos darbuotojai.

Vienas iš paskutinių tokių atvejų – Krymo aneksijos metinių koncerto metu pasirodęs „didžėjus“, kuris, kaip vėliau išsiaiškino žurnalistai, priklauso asmeninei Rusijos prezidento apsaugai.

Vakarykščio tariamo apsilankymo ligoninėje metu V. Putinas taip pat „susitiko“ su tariamu ligoniu, kuris itin panašus į anksčiau su V. Putinu susitikime dalyvavusį vieną iš „darbo liaudies atstovų“.

Skirtingai negu ankstesniuose Rusijos valstybinių televizijų siužetuose, vaizdo įraše su Vladimiru Putinu pasirodę kariai atrodė visiškai sveiki, turintys visas galūnes.

„Telegram“ kanalas „General SVR“ pareiškė, kad turima informacijos, jog Rusijos prezidentas V. Putinas nesilankė Mandryko centrinėje karinėje klinikinėje ligoninėje Maskvoje ir nebendravo su rusų kariais, kurie patyrė sužalojimų kare Ukrainoje. Skelbiama, kad vaizdo įrašas buvo surežisuotas, pasinaudota dublerio paslaugomis ir vaizdo montažu.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer