Irena Starošaitė – apie Žilvino griežtumą ir santykį su anūkais: atskleidė, koks jis namuose

Liepos 24 diena scenos grandui Žilvinui Žvaguliui – ypatinga. Šiemet vyras švenčia savo 57-ąjį gimtadienį. Šia proga portalui tv3.lt jo žmona, dainininkė Irena Starošaitė sutiko papasakoti apie tai, koks vyras namuose – nors jis, kaip ir sako, griežtas ir nuolat užsiėmęs, visada randa laiko pabūti su šeima.

Ne sykį pats Žilvinas Žvagulis yra sakęs, kad jį nustebinti nėra lengva ir tai gali padaryti ne kiekvienas. Tačiau pati Irena neslepia, kad po daugiau nei 20 metų santuokoje tai padaryti įmanoma.

„Jį nustebinti bandau visaip – tuo, kas tuo metu ateina į galvą ir yra aktualu. Svarbiausia jausti, kas yra įdomu ir kuo tuo metu jis domisi – tada galima pataikyti“, – šypsosi pašnekovė.

Mėgsta būti reikalingas

Patį atlikėją viešumoje dažnai matome su šypsena ir tiesiog nenustygstantį vietoje – štai šoka ant scenos, o kitą minutę įgyvendina kitas idėjas. Tačiau tarp krūvos darbų jis sugeba laiko rasti ir artimiausiems žmonėms.

„Jis labai mėgsta kažką veikti, būti reikalingas artimiesiems, kitiems žmonėms. Dėl to jis ir imasi veiklų, matyt, kad nesėdėtų vietoje. Nes jei sėdi vienoje vietoje, nebejauti noro gyvenimui. Jei ir važiuojame kažkur į užsienį, tai tik ten, kur galime save realizuoti ir turime kažkokių veiklų. Gyvenime yra būtina realizuoti save ir veikti kažką, tai dėl to veiklumo jį tikrai palaikau“, – tikina moteris.

Tačiau kartais idėjų tiek, kad reikia padėti užtraukti stabdžius: „Jis tų idėjų turi nuolatos, kartais ir nustebina – visko būna. O kartais jį reikia ir sustabdyti.“

I. Starošaitė tikina, kad būna ir atvejų, kai ją nustebinas vyras ir staigmena. Pavyzdžiui, karantino metu gimtadienio proga jai Žilvinas iš gėlių po langais sudėliojo žodį „Myliu“. Pati moteris tikina, kad ją gali nustebinti ir paprasti dalykai – gėlės, kelionės ar gražūs poelgiai.

O koks pats Žilvinas namuose? „Sakyčiau, kad jis tikrai žmogus, norintis būti šeimoje, bendrauti su anūkais. O kai jis vienas namuose, tai norintis pailsėti. Laiką sau ir savo poilsiui jis renkasi taip, kaip nori“, – šypsosi moteris.

Griežtas, nes nori tvarkos

Verslai, koncertai ir kitos veiklos Žvagulių šeimos neapleidžia – kaip sako pati moteris, vasarą jie laiko atostogoms neturi, nes šis periodas jiems – pats darbymetis.

„Tikrai atima laiką darbai… tačiau ir šiandien esame su anūke, viskam Žilvinas suranda laiko – ir anūkams, ir savo visiems darbams“, – tikina atlikėja.

Vis dėlto kai saulė kiek nusisuka nuo Lietuvos, atostogas jie leidžia šiltuose kraštuose – labiausiai žavi poilsis prie jūros.

„Mes visada norime atostogauti ten, kur gražu. Smagiausia ten, kur koks nors vandens telkinys. Bet poilsinių kelionių vasarą pas mus nebūna. Bandome pagauti kiekvieną momentą ir praleisti gerai laiką, pasportuoti, padelį pažaisti. Mūsų darbo sąlygos tokios, kad ilsėtis galime kitais metų laikais, nes vasara mums – tikras darbymetis“, – apie atostogų planus pasakoja I. Starošaitė.

„Visada renkamės atostogauti ten, kur šilta ir yra jūra. Ekskursinės kelionės labiau man, o Žilvinas labiau mėgsta pailsėti ir pasilepinti. Jam labiau patinka pasimaudyti, paplaukioti laivu, o pliaže sėdėti tikrai ne jam“, – priduria ji.

O kokia vyro savybė jai labiausiai patinka? „Jis labai puktualus ir tuo atžvilgiu irgi griežtas“, – atsako moteris.

Ne sykį pats Žilvinas Žvagulis yra sakęs, kad namuose jis tas žmogus, kuris mėgsta tvarką. O kartais tvarka reikalauja ir griežtumo. Tačiau pati I. Starošaitė sako, kad nors ir nevengia griežtesnio žodžio, vis dėlto ir jis kartais palepina anūkus.

„Jis yra griežtas link tvarkos. Būdamas su anūkais ir keliaudamas jis palepina juos įvairiais būdais. Žinoma, ne visada perka viską, ko jie nori – nelepina be progos. Jis mėgsta, kad būtų tvarka ir kad patys anūkai išmoktų tvarkingai gyventi, susitvarkyti po savęs. Griežtas jis, nemeluosiu, – juokiasi moteris. – Tačiau jis nei rėkauja, nei su diržu vaikšto. Viską pasako griežtu ir rimtu balsu, o anūkai jo klauso.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer