Iš Danijos alų vežusiam ir griovyje atsidūrusiam baltarusiui – sunkus girtumas: nesiorientavo aplinkoje

Visiškai girtas baltarusis vos nesukėlė ne viena žūtimi galėjusio baigtis auto įvykio. Iš Danijos alų vežęs vilkiko vairuotojas blaškėsi po kelią, tiesiai pervažiavo žiedinę sankryžą ir nuvažiavęs nuo kelio vertėsi. Ir šiuo atveju, kaip sako liaudis, girtam velnias pakišo pagalvę, vairuotojas nesusižalojo, laimei, nekliudė ir kitų eismo dalyvių.

Avarijos vaizdai iš pareigūnų automobilio šokiruojantys: vilkikas pervažiavo žiedinę sankryžą ir nuvažiavęs nuo kelio netoli Telšių apsivertė.

Policijai apie dideliu greičiu važiuojantį ir po kelią „Palanga–Šiauliai“ besiblaškantį vilkiką pranešė vairuotojai. Sunkiasvoris automobilis vinguriuoja po plentą, gąsdindamas kitus eismo dalyvius. O pareigūnų bandymai stabdyti – bevaisiai.

„Kodėl nestojo, kol kas neaišku, ar jis tiesiog norėjo išvengti susidūrimo su policijos pareigūnais, ar jis nieko nebegirdėjo ir nieko nematė. Nes vėliau jam buvo nustatytas girtumas 2,54 promilės“, – komentuoja Šiaulių apskrities policijos atstovė Gailutė Smagriūnienė.

Vaizdo medžiagoje matyti, kaip girtas vilkiko vairuotojas nesugeba įvažiuoti į žiedinę sankryžą, pervažiuoja apsauginį pylimą ir nuvažiavęs į griovį apsiverčia.

Vilkiką vairavo visiškai girtas 44-erių baltarusis. Vairuotojas nesiorientavo aplinkoje, bet rimčiau nesusižalojo.

„Prireikė ugniagesių pagalbos, kad išvaduotų iš kabinos, medikai apžiūrėjo jį, įvertino sveikatą, kadangi didelių sužalojimų nenustatė, perdavė policijos pareigūnams, o policijos pareigūnai jį uždarė į areštinę“, – kalba G. Smagriūnienė.

Paaiškėjo, kad vairuotojas į Telšius iš Danijos vežė alų, tačiau ar jo prisiragavo, ar pats pirko stipresnius gėrimus, policija nedetalizuoja.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer