Gerbėjai kaltina Šatunovo prodiuserį dėl jo mirties: „Jurijaus vėlė aplanko jį naktimis“

Po Jurijaus Šatunovo mirties prodiuseris Andrėjus Razinas sulaukė „Laskovyj maj“ gerbėjų įtūžio – muzikanto veiklą sekę žmonės kaltina prodiuserį dėl šios tragedijos. Prie ugnies kurstymo prisidėjo ir žurnalistas Otaras Kušanašvilis.

52-ejų žurnalistas nekaltina prodiuserio dėl Šatunovo mirties, tačiau jo ir negina. Jis tiki, jog Andrėjus Aleksandrovičius galėjo nutraukti dainininko tampymą po teismus, ir galbūt jo širdis nebūtų sustreikavusi.

„Razino širdis prikimšta šiaudų. Maniau, kad jis geras žmogus, bet jis nesustojo su teisminiais procesais. Taip jis užnuodijo savo gyvenimą. Jurijaus Šatunovo šmėkla jį lanko kiekvieną naktį, kai tik jis išjungia šviesą.

Razinas neprisidėjo prie Šatunovo normalaus ir ramaus gyvenimo, tampydamas jį po teismus“,  – „YouTube“ kalbėjo žurnalistas.

Tuo tarpu A. Razinas įsitikinęs – dėl prastėjusios J. Šatunovo sveikatos ir galop jo mirties kalta teisėja, suteikusi jam „netikrą viltį“, jog jis turi teisę į savo paties dainas.

„Aš tikiu, kad Svetlana Jureva kalta dėl Juros mirties. Ši pseudoteisėja nelegaliai priėmė Jurijui palankų sprendimą, duodama jam klaidingai suprasti, jog jis turėjo tam tikrų teisių.

Ji specialiai perdavė kito žmogaus nuosavybę J. Šatunovui“, – sakė A. Razinas.

Jurijus Šatunovas mirė šių metu birželio 23-iosios naktį. Teigiama, kad garsų rusų dainininką mirtis ištiko po to, kai šis patyrė širdies priepuolį, būdamas su draugais priemiestyje.

Dar visai neseniai J. Šatunovas dainavo savo gerbėjams ir koncertų metu dalinosi vasaros planais.

Atskleidė kūrybinius planus

Viename iš paskutinių koncertų dainininkas sakė, kad yra pasirengęs pradėti įrašinėti naujas dainas, rašoma teleprogramma.pro.

„Reikės vykti į studiją ir ten pradėti įrašinėti naujai sukurtas dainas, nes jų turiu labai daug. Turiu jums ką parodyti! Todėl kažkas šią vasarą atsipalaiduos, deginsis prie jūros, o aš sėdėsiu studijoje“, – tą kartą su žiūrovais dalijosi J. Šatunovas.

J. Šatunovas birželio gale buvo kremuotas bei palaidotas Troekurovskio kapinėse. Dalis jo palaikų taip pat buvo išvežta į Vokietiją, kur dainininkas gyveno pastaruosius metus kartu su šeima. Be tėvo liko du vaikai – 15 metų sūnus Dennisas ir aštuonerių dukra Estella bei taip pat be mylimojo – žmona Svetlana.

Iškėlė klausimą dėl Šatunovo kremavimo

Kiek anksčiau tv3.lt naujienų portalas rašė, kad grupės „Laskovskyj maj“ prodiuseris ir kūrėjas Andrejus Razinas mano, jog Jurijaus Šatunovo kremacija yra bandymas nuslėpti jo mirties priežastis.

Jo nuomone, dainininkui stipriai kenkė kolektyvo direktorius Arkadijus Kudriašovas ir vienas iš grupės įkūrėjų Sergejus Kuznecovas.

„Negaliu sau atleisti, kad leidau šiems baisiems žmonėms dirbti su grupe“, – interviu „Express Gazeta“ sakė Razinas.

Razinas pasakojo, kad grupės direktorius, žinodamas apie Šatunovo širdies problemas, ragino jį vartoti raminamuosius vaistus, dažnai sumaišytais su alkoholiu, kad išlaikytų savo veiklą, rašoma life.ru.

„Kodėl buvo kremuotas Šatunovas? Kodėl visi buvo įsitikinę, kad tai buvo paskutinė jo valia? Ar galite patikėti, kad Jura, kuri jau sunkiai kvėpavo, paklausė Kudriašovo: „Arkaša, tik sudegink mane, prašau?“

Manau, kad Kudriašovas taip pasielgė, kad, neduok Dieve, nerastų raminamųjų vaistų su alkoholiu pėdsakų“, – sakė Razinas.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer