Iš FINA Pasaulio plaukimo taurės sugrįžusi Meilutytė atskleidė: dalį uždirbtų pinigų paaukos Ukrainai

Pirmadienį į Lietuvą sugrįžo Rūta Meilutytė, kuri Indianapolyje (JAV) vykusiame FINA Pasaulio taurės etape pasidabino „Triguba karūna“.
Sugrįžusi sportininkė neslėpė nuovargio ir paminėjo ateities tikslus: „Šią akimirką esu nusprendusi, kad dalyvausiu pasaulio čempionate. Tikslai bus tie patys: plaukti ir tuo mėgautis. O dabar bus pauzė ir poilsis. Reikia leisti viskam atslūgti ir nusiraminti. O tada, manau, ateis viskas savaime, kas turi ateiti. Tai tiesiog dabar duosiu sau laiko ramiai pabūti, grįžti namo.“

Paklausta apie patirtį šiame intensyviame FINA Pasaulio taurės etape R. Meilutytė teigė jaučianti nuovargį, tačiau patirtis viską atperka.

„Nuovargis jaučiasi tikrai. Yra ką veikti – dalyvauji varžybose tris savaites iš eilės ir dar kelionės ne iš trumpųjų. Gerai. Labai daug geros patirties. Kaip ir sakiau, norėjau prasiplaukti, tai ir prasiplaukiau. Buvo smagu“, – sakė R. Meilutytė.

Primename, kad R. Meilutytė iš viso Pasaulio taurės etapuose net tris kartus triumfavo plaukimo krūtine rungtyje ir uždirbo daugiau kaip 50 tūkst. JAV dolerių. Sportininkė papasakojo apie planus paaukoti dalį uždirbtų lėšų.

„Be abejo, tikrai aukosiu Ukrainai. Manau, kad tai tiek pat svarbu, kiek buvo nuo pat pradžių. Visada stengiuosi tam paaukoti reguliariai“, – dalijosi R. Meilutytė.

Kalbėdama apie konkurenciją plaukikė išskyrė ne itin mėgstamą plaukimo kompleksiniu būdu rungtį, esą ten reikėjo pasistengti labiausiai.

„Konkurencija visada yra. Tikrai buvo stiprių merginų ir ypatingai kompleksiniu būdu reikėjo tikrai labai pasistengti. O šiaip, gal ne taip ir įtaką daro kas šalia plaukia, kai plauki su kažkokiu asmeniniu tikslu. Tiesiog reikia daryti tai, ką gali geriausias ir viskas“, – pasakojo R. Meilutytė.

Varžybose R. Meilutytei teko susidurti su gerai pažįstama konkurente iš JAV Lilly King. Pasak lietuvės, varžybose ji buvo sutikta šiltai, konkurentė sveikino su lietuvės pasiekimais.

„Aš jau nuo vasaros plaukiu čempionatuose, tai nėra čia kažkokia staigmena žmonėms. Bet Lilly džiaugėsi dėl mano rezultatų, išreiškė palaikymą“, – atskleidė R. Meilutytė.

Tačiau sulaukusi klausimo dėl konkurentės iš Rusijos Julijos Jefimovos nebuvimo, R. Meilutytė gerų žodžių neturėjo.

„Pfff… tikrai ne. Kodėl man jos turėtų trūkti?“, – nusijuokdama į klausimą atsakė R. Meilutytė.

Ilgą laiką pagrindinis klausimas buvo toks, kodėl R. Meilutytė abejoja dėl dalyvavimo pasaulio plaukimo čempionate, kuris vyks gruodį. Galiausiai ji atskleidė, jog nusprendė jame dalyvauti ir paminėjo dvejonių priežastį.

„Buvo ilgas ir intensyvus sezonas, tikrai daug varžybų. Kaip minėjau, tik neseniai pradėjau vėl plaukti, tai tiesiog žiūriu, kad nepervargčiau. Vis tiek kiekvienos varžybos yra nemažas krūvis, tai dėl to nerimavau dėl nuovargio. Dabar save saugau, todėl nuovargis buvo pagrindinė dvejonių priežastis“, – kalbėjo R. Meilutytė.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer