Budraitytė perspėja: 1 Zodiako ženklui ateina magiškas metas

Lapkritis – Skorpiono Zodiako ženklo atstovų mėnuo. Astrologė ir būrėja Vaiva Budraitytė atskleidė, ko šį mėnesį gali tikėtis po Skorpiono ženklu gimę žmonės.

Pasak astrologės Vaivos Budraitytės, Skorpionams lapkričio mėnuo nusimato neblogas.

„Mėnesio pradžioje vėl galite grįžti į situaciją, kai viskas vyksta pagal planą. Būsite labai kūrybingi, išradingi. Jūs tapsite tuo, kuriuo visi didžiuojasi, žavisi. Jums viskas seksis, o šiuo metu įdėtos pastangos neš naudą visus ateinančius metus!

Galvokite, ką kam žadate, nes teks ištesėti. Tokia palanki situacija tęsis porą savaičių, tad turėsite progą susitvarkyti senus pašlijusius reikalus ar sėkmingai pradėti naujus“, – sako ji.

Seksis, tačiau reikės pasisaugoti

Visgi, pasidalinusi prognoze savo puslapyje „Vaivos patarimai“ astrologė įspėja, kad teks ir pasisaugoti, kadangi vis dar tebevykstantis užtemimų koridorius Skorpiono Zodiako ženklo atstovus palies labiau nei kitus.

Antroje mėnesio pusėje vėl atsidursite sunkesnėje realybėje, kur teks įjungti kovingumą ir išradingumą, kad galėtumėte laimėti gyvenimo kovas.

Širdies reikalai klostysis pakankamai puikiai, bet tuoktis ar įsipareigoti kitais būdais palankiau mėnesio viduryje ir į pabaigą. Lapkričio pradžia jums nėra bloga, bet viską koreguoja užtemimas.

Visiems besimokantiems seksis geriau nei įprastai, bus lengviau susikaupti, atsiminti. Atsiskaitymus, kontrolinius, geriau daryti iki 20 dienos.

Namų pertvarkas palikite kitiems metams, šiais geriau neremontuoti, neparduoti, žodžiu jokių judesių su nekilnojamu turtu nedaryti. Būkite sėkmingi, sveiki ir laimingi!“ – linki Vaiva.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer