Išgirdusi, kiek dabar kainuoja manikiūras, Birutė įsiuto: „Jūs gal tyčiojatės?“

„Suprantu, kad šiomis dienomis viskas brangsta, tačiau manau, kad pas mus Lietuvoje grožio paslaugų teikėjai tikrai peržengia ribą. Štai mano manikiūristė per pusmetį kainas pakėlė jau tris kartus. Visiškas absurdas!“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja kaunietė Birutė.

Pas nagų meistrę Kaune pradėjau lankytis sausio mėnesį. Tuomet gelinio manikiūro kaina buvo 22 eurai. Nors ir ši kaina už nagų sutvarkymą ir nulakavimą geliu man pasirodė didoka, nusprendžiau, kad tiek per mėnesį galiu sau leisti.

Vasario mėnesį prasidėjo karas Ukrainoje, todėl nieko keisto, kad jau balandžio mėnesį manikiūristė kainą pakėlė iki 25 eur. Bala nematė, pagalvojau, trys eurai ne tiek ir daug, vyksta karas, brangsta priemonės. Tebūnie. Tuomet po mėnesio ji pareiškė, kad vis dėlto kaina dar šiek tiek pakils ir manikiūras dabar pas ją kainuos 27 eur.

Tačiau birželio mėnesį mano kantrybė jau trūko

Manikiūristė pareiškė, kad priemonių kainos vis dar kyla, todėl ji negali nieko kito padaryti, kaip tik pakelti manikiūro kainą iki 32 eurų. Na, atsiprašau, čia jau mano kantrybė trūko. Per pusmetį manikiūro kaina nuo 22 eurų pabrango iki 32???? Jūs gal tyčiojatės?

Atlyginimai tokiu greičiu nekyla, kaip visi paslaugų teikėjai kelia kainas. Nepykite, bet aš nesiruošiu eiti pas specialistę, kuri visiškai nežiūri klientų. Juk ji turi suprasti, kad mūsų šalyje maisto kainos auga, elektros ir dujų kainos auga, visur kainos auga.

Tai gal nereikia bandyti maksimaliai pasipelnyti iš kliento? Gal galime surasti kompromisą? Juk pragyventi reikia visiems, o atrodyti tvarkingai taip pat norisi…

Daugiau pas ją negrįšiu, o kitiems specialistams rekomenduočiau pagalvoti, ar taip stipriai keldami kainas neprarasite savo klientų.

Autorius: skaitytoja Birutė

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer