Bendruomenė šokiruota: motina pardavė savo naujagimį, nes norėjo nosies operacijos

Motina pardavė savo penkių dienų naujagimį už 300 000 rublių, kad „sumokėtų už nosies operaciją“ Rusijoje.

Suimta rusė, apkaltinta pardavusi savo naujagimį sūnų už 200 000 rublių kad sumokėtų už nosies operaciją. Teigiama, kad neįvardyta 33 metų moteris iš Dagestano, pietų Rusijoje, pasakė draugui, kad nenori pasilikti naujagimio, rašo dailymail.co.uk.

Ji susitarė, kad viena pora nupirks jos vos penkių dienų kūdikį, gimusį balandžio 25 d.

Policija teigia, kad motina sūnų porai perdavė vos už 200 000 rublių, sumokėjus 10 procentų užstatą. „Jo biologinė motina norėjo jį palikti ligoninėje“, – sakė kūdikį įsigijusi moteris, interviu policijai sakydama, kad ji nėra vaikelio biologinė motina.

Ji negalėjo išlaikyti vaiko, todėl aš jį paėmiau“.

Tačiau kūdikiui prireikė gydymo ligoninėje ir medikai poros paprašė jo gimimo liudijimo. Kai pora grįžo pas moterį kūdikio gimimo liudijimo, ji mainais pareikalavo dar 100 000 rublių.

Motina porai buvo sakiusi, kad neturi nei darbo, nei gyvenamosios vietos, nei pinigų. Tačiau gavusi visą sumą gegužės 26 dieną, ji porai pareiškė, kad ketina išleisti pinigus nosies operacijai.

Suėmė už prekybą žmonėmis

Vaiką pirkusiai moteriai mama sakė, kad jai reikia atlikti nosies operaciją, jog ji galėtų lengviau kvėpuoti. Tačiau porai nespėjus pervesti likusios sumos dalies, policija juos visus suėmė už prekybą žmonėmis.

Rusijos Federacijos tyrimų komitetas Dagestano Respublikai sakė: „Rusijos Federacijos tyrimų komiteto Dagestano Respublikai tyrimo institucijos iškėlė baudžiamąją bylą 33 metų Kaspijsko miesto gyventojai“.

Pareiškime teigiama, kad ji buvo apkaltinta kito asmens pardavimu.

„Tyrėjų teigimu, 2022 m. balandžio 25 d. Kaspijsko miesto centrinėje ligoninėje moteris pagimdė vaiką“, – tęsė pareigūnai.

Vyras su žmona,  paskatinti kaimynės, sutiko kūdikį įsivaikinti po to, kai jiems buvo papasakota apie mamos situaciją.

„Aš su ja susidraugavau ir pasiūliau jai atiduoti vaiką šeimai, kuri negali turėti vaikų“, – policijai pasakojo kaimynė.

Tyrėjų teigimu, motina nuėjo pas notarą, kuris balandžio 30 d. išdavė pažymą apie teisių į vaiką atsisakymą ir moteris vaiką iškeitė į grynuosius pinigus.

„Ji nenorėjo tiesiog palikti vaiko, norėjo surasti jam šeimą“, – sakė vaiką įsigijusi moteris.

„Šiuo metu atliekama eilė tyrimo veiksmų, kuriais siekiama nustatyti visas padaryto nusikaltimo aplinkybes ir įtvirtinti įtariamosios kaltės įrodymus bei svarstomas prevencinių priemonių moteriai parinkimas“, – teigiama pranešime.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer