JK lietuvė šaltakraujiškai nužudė latvę: kūne aptikti 25 dūriai

Didžiosios Britanijos teismas pripažino kalta JK lietuvę dėl brutalaus latvės nužudymo.

50-metė Birutė Klicnelienė buvo pripažinta kalta dėl latvės nužudymo King’s Lynno Highgate gatvėje esančiame bute. Auka buvo subadyta peiliu.

Po aštuonias valandas ir 21 minutę trukusių svarstymų devynių vyrų ir trijų moterų prisiekusiųjų kolegija vienbalsiai pripažino lietuvę kalta.

Beveik dvi savaites trukusio teismo proceso metu paaiškėjo, kad B. Klicnelienė ir nukentėjusioji susipažino nužudymo dieną, penktadienį, balandžio 15 d., ir grįžo į aukos namus po to, kai vartojo alkoholio su savo antrosiomis pusėmis daržui auginti išsinuomotame žemės sklype. Vyrai liko sklype, o moterys grįžo į butą.

Liudijusi teismo metu lietuvė teigė miegojusi aukos bute, kai pabudo nuo triukšmo ir pamatė, kad latvė kraujuoja prie durų. Ji neigė įvykdžiusi žmogžudystę ir teismui sakė, kad negalėjo nužudyti moters.

Tačiau teismo proceso metu prokuroras Andrew Jacksonas sakė, kad tarp dviejų moterų įvyko kažkas, kas sukėlė „siaubingą smurto protrūkį“.

Latvė buvo rasta subadyta (jai buvo padaryti 25 peilio dūriai). Ji buvo nuvežta į ligoninę King’s Lynne, kur vėliau mirė. Tyrimo metu buvo nustatyta, kad nuo laiptinės viršaus iki lauko durų nebuvo jokių įsilaužimo į butą žymių ar kraujo pėdsakų. Tuo metu bute buvo rasta kraujo, o B. Klicnelienės drabužiai buvo sutepti krauju, tačiau jos rankos buvo švarios.

Ji buvo sulaikyta dėl įtarimų nužudymu ankstyvą šeštadienio, balandžio 16 d., rytą kartu su dviem vyrais. Vėliau vyrai buvo paleisti.

Remiantis bylos duomenimis, per išpuolį prieš latvę buvo panaudotas peilis ir virdulys.

„Kas tą vakarą įvyko tame bute, kad B. Klicnelienė taip pasielgė, mums nesuprantama. Tai buvo ilgalaikis ir žiaurus išpuolis, ir mums sunku suprasti, kodėl ji taip sąmoningai ir kryptingai smurtavo.Tik B. Klicnelienė žino, kodėl ji taip elgėsi“, – teismui sakė Norfolko policijos vyresnysis tyrėjas Chris Burgessas.

Nuosprendis D. Klicnelienei bus paskelbtas 2023 metų sausį.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer