Įspėja 1 Zodiako ženklą: gresia nenumatyti įvykiai, rizika

Žvaigždės rodo, kad Zodiako ženklų laukia nauja, įvykių kupina diena, o kai kam bus pats laikas keisti gyvenimo būdą.

Štai ką žada žvaigždės:

Avinas

Jums nelabai seksis būti racionaliems, konkretiems. Kur kas paprasčiau atrodys fantazuoti, manipuliuoti, apsimesti. Nesitikėkite, kad nesąžiningumu ką nors pasieksite.

Jautis

Kils noras rizikuoti, eksperimentuoti. Visgi reikėtų vengti spekuliacijų, aferų ir labiau pasikliauti patikrintomis galimybėmis. Netikėtų rūpesčių gali sukelti vaikai arba draugai, pažįstami.

Dvyniai

Šokių tokių rūpesčių sukels sveikatos problema arba nesusikalbėjimas su kolega, klientais ar kažkuo iš artimos aplinkos žmonių. Peržvelkite mitybos įpročius, gyvenimo būdą. Tikriausiai pats metas kai ką pakeisti.

Vėžys

Nebus nieko, kas šiandien galėtų stoti jums skersai kelio. Galite leistis į lengvabūdišką avantiūrą arba išlieti susikaupusias pretenzijas. Jeigu taip mėginsite įgelti dominančiam žmogui, tai tikslas bus pasiektas, bet laukia nepavydėtinas atoveiksmis.

Liūtas

Nors stengsitės būti optimistai, tačiau pasijusite nelabai maloniai, nes teks aiškintis dėl nesutvarkytų reikalų. Nerimo kels ir sveikata. Galbūt su įtampa lauksite kažkokio atsakymo, rezultatų.

Mergelė

Jums derėtų vykdyti seniau prisiimtus įsipareigojimus, bet tuo pačiu neignoruokite ir galimų ateities planų, jų aptarimų. Nemažų išlaidų gali pareikalauti su mokslu arba kelione susiję reikalai.

Svarstyklės

Galimi nenumatyti įvykiai, todėl svarbu vengti rizikos ir gerai apsidrausti. Profesinėje veikloje, versle gali būti siūlomos arba priverstinai diegiamos naujovės. Neskubėkite nei pulti į jas stačia galva, nei nuo jų bėgti.

Skorpionas

Jeigu neatsakingai skolinatės arba skolinate, tai gali pakenkti draugiškiems santykiams. Draugiškumas ir dosnumas yra labai geri dalykai, tačiau įsipareigojimus reikia aiškiai apibrėžti ir jų laikytis.

Šaulys

Jūsų savijauta šiandien gali būti nekokia. Optimizmo labai sumažės, jeigu pasipils priekaištai iš artimiausių žmonių. Nemalonios smulkmenos gali užgožti tikrąsias vertybes bei siekius, sulaikyti nuo to, ką numatėte.

Ožiaragis

Būsite keisti ir neramūs. Įmanomas netikėtumas, kuris išmuš iš pusiausvyros, privers elgtis neįprastai, rizikuoti. Galite pakenkti savo arba kito žmogaus reputacijai.

Vandenis

Domėsitės profesinėmis, verslo perspektyvomis. Galbūt įsigysite planuotą prekę. Galite gauti ir abejotiną pasiūlymą, kuriam sunku atsispirti.

Žuvys

Diena gali pažerti keistų atsitiktinumų. Jums nepatiks užuominos apie artimą žmogų arba to asmens išsisukinėjimas aktualiu klausimu, nenuoširdumas, delsimas.

Šaltinis: www.vytautus.com

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer