Zelenskio žmonos suknelė užkariavo milijonų širdis: pamatykite patys

Pirmoji Ukrainos ponia Olena Zelenska socialiniame tinkle „Instagram“ paskelbė naują nuotrauką, kurioje ji pasirodė su Vyšivankos dienai paminėti skirtais baltai mėlynai siuvinėtais marškiniais ir buvo apipilta komplimentais.

Su mėlynais siuvinėtais marškiniais pozuojanti pirmoji šalies ponia, savo įvaizdį papildė kukliu makiažu ir minimalistiniais aukso spalvos papuošalais, rašoma unian.net.

„Instagram“ tinklo vartotojai apipylė O. Zelenską komplimentais. Jie sakė, kad ji yra geriausia pirmoji ponia.

„Kažkas ją, per stebuklą išlikusią, ištraukia iš spintos apgriuvusiame name. Ir kažkas prarado ją kartu su namu. Kažkas jos ieško kitoje šalyje, kur karas ją išvijo. Kažkas ją apsirengs gimtajame mieste, kur pagaliau baigėsi apšaudymas. Kažkas – okupacijoje, rizikuodamas savo gyvybe. Ir kažkas tai padarys pirmą kartą, nes pirmą kartą pajuto tokį poreikį.

Ukrainiečiai šią dieną švenčia jau daug metų, bet karas pripildė ją nauju turiniu. Aštriai jaučiame prasmę garsiojo posakio apie „išsiuvinėtą tautos kodą”. Pirmą kartą jis tapo toks asmeniškas ir aštrus. Pirmą kartą kalbama apie mūsų baisius praradimus ir pergalę prieš priešą ir sielvartą, Su Vyšivankos diena, draugai“, – socialiniame tinkle rašė O. Zelenska.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer