Karolina įsimylėjo 17 metų vyresnį vyrą: perka jam mobiliuosius telefonus ir klampina savo tėvus į skolas

Į „TV Pagalbą“ kreipėsi dvi moterys – mama ir jos dukra su dviem visiškai skirtingais prašymais. Mama prašo padėti atvesti į protą jos 21-erių dukrą Karoliną, kuri įsimylėjo už save daug vyresnį 38-erių vyriškį, kuris ją finansiškai išnaudoja ir skandina finansinių nuostolių liūne. Karolina teigia, kad mama nori tiesiog juos išskirti, nes jai nepatinka mylimojo amžius, o jos pagrindinis noras – kuo greičiau išsikraustyti iš tėvų namų. Situacija domėjosi Gerda Žemaitė.

Poros santykiai užsimezgė maždaug prieš metus, kai Ruslanas internete parašė už save 17 metų jaunesnei merginai. Karolinos tėvams šie santykiai asocijuojasi tik su vienu – didžiulėmis skolomis, kurios kaupiasi ir vis krenta ant jų pečių. Iš įvairių telekomunikacijų bendrovių mergina išsimokėtinai jau paėmė daugiau nei dešimt telefonų. Ruslanas vėliau juos parduoda ir taip pora gauna grynųjų.

„Aš ten pas jį nuvykusi perku valgyti, man jis patinka, gyvename be jokių pykčių. Myliu, nes jis geras, geros širdies“, – tikino ji.

Karolinos mama sako, kad jos ir dukros santykiai dar labiau pašlyja, kai ši grįžta į namus iš Ruslano. Motina įsitikinusi, kad vaikinas turi kitą moterį, kurią jis vadina savo seserimi, tačiau iš tikrųjų taip tik apgaudinėja naivią jos dukrą.

„Išvažiuoja ji ten pabūna savaitę, o kai grįžta, būna neįmanoma susikalbėti ir tada ji net smurtauja prieš mane. Jis turi sugyventinę, todėl iš tavęs pinigus ir ima. Ar tu žinai, kiek jis iš tavęs jau ištraukė? Beveik 1600 eurų, – dukrą į protą bandė atvesti mama. – Be pinigų neatvažiuok, tu man nereikalinga, tiesiai šviesiai jai taip pasakė.“

G. Žemaitė kartu su Karolina nuvyko į Ruslano namus, kur sutiko tiek jos mylimąjį, tiek su juo gyvenančią jo draugę Aidą. Nors vyras bandė slėpti santykius su Aida, pati moteris prisipažino, kad jiedu jau ketverius metus kartu.

„Aš jam tiesiai šviesiai pasakiau: ar tu su manimi, ar su Karolina? Jis sakė, kad su manimi. Aš su juo jau ketveri metai kartu gyvenu, buvau išvažiavusi į Angliją, bet mes buvome susipykę. Ką jam tuo atveju reikėjo daryti kaip vyrui? Aš jį pilnai suprantu“, – savo mylimąjį teisino Aida.

Anot jos, po ketverių metų draugystės su Ruslanu iš jo ji tikisi tiktai vestuvių.

Tuo tarpu Karolinos mama pareikalavo, kad vyriškis grąžintų visus iš jos dukros išviliotus pinigus už dvylika mobiliųjų telefonų, esą antraip ji rašysianti jam pareiškimą, kas jau ne sykį teistam vyriškiui reikštų didžiulius teisinius nemalonumus.

Kuo baigėsi ši situacija, žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio viršuje.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer