Jautru iki ašarų: važiuodama į Balmoralo pilį karalienė „žinojo, kad nebesugrįš“

Karalienė „žinojo, kad nebesugrįš iš Balmoralo ir norėjo paskutiniąsias savo dienas praleisti ten“, teigia karališkoji ekspertė.

Katie Nicholl, „Vanity Fair“ karališkoji korespondentė mano, kad karalienė norėjo praleisti paskutiniąsias savo dienas savo rezidencijoje Škotijoje, Balmoralyje, jei mirtų, o ne leisti dienas Bakingamo rūmuose ar Vindzoro pilyje.

Žinojo, kad nebegrįš

Monarchė mirė ketvirtadienį, eidama 97-uosius metus, ir paskutiniuoju metu, ypač vasarą, praleido nemažai laiko savo mylimame Balmoralyje, kai ją kankino „judėjimo problemos“, rašo mirror.co.uk.

Karališkoji ekspertė mano, kad karalienė žinojo, kad nebesugrįš į Vindzorą ar Bakingamo rūmus.

Katie sakė BBC: „Karalienė žinojo, kad ji nebesugrįš (į Vindzoro pilį ar Bakingamo rūmus), manau, ji norėjo būti Balmoralyje ir norėjo ten praleisti paskutines savo dienas.“

Huw Edwards, kuris vedė laidą, pripažino, kad nepaisant prastos karalienės sveikatos, ji norėjo likti savo vasaros rezidencijoje.

Jis sakė Katie: „Karalienė, kankinama didelių sveikatos problemų, nusprendė, kad vasarą nori praleisti kuo daugiau laiko Balmoralyje.

Šis sprendimas iš tiesų daug pasako apie tai, kad jai labai patiko būti Balmoralyje, ten, kur ji džiaugėsi galėdama būti, ten ji turi daugybę gražių prisiminimų.

Bet taip pat žinant ir apie jos sveikatos problemas bei ten kylančius iššūkius, galėjo kilti nemažai sunkumų, tačiau ji primygtinai reikalavo keliauti ten.“

Karališkoji korespondentė paantrino ir sakė, kad karalienė norėjo keliauti ten, nepaisant rekomendacijų likti Vindzore.

Katie sakė: „Ji primygtinai reikalavo keliauti ten ir aš manau, kad ji buvo ir škotų karalienė ir norėjo, jog tai būtų dalis jos grįžimo namo, jos galutinis grįžimas namo.“

Paskutines dienas leido mylimiausioje vietoje

Ji taip pat mano, kad Jos Didenybė „palikdavo karūną už vartų“, kai atvykdavo į Balmoralą, kad galėtų pasimėgauti buvimu „mama, močiutė ir promočiutė“.

Katie pridūrė: „Manau, kad Balmoralas buvo vienintelė vieta, kur ji galėjo palikti savo karūną už vartų ir įsijausti į kitus vaidmenis – mamos, močiutės, promočiutės.

Manau, kad viduje ji žinojo, kad nebesugrįš atgal, manau, kad ji norėjo būti Balmoralyje ir ten praleisti paskutines savo dienas. Ir tai, kad ji mirė ramybėje, yra tikra palaima.“

Karalienė ir princas Philipas itin mylėjo Balmoralą – jie mėgo čia leisti vasaros dienas su savo anūkais.

Kembridžo hercogai, kartu su savo vaikais, dalinosi prisiminimais apie dienas, praleistas su karaliene rezidencijoje Škotijoje – Williamas prisipažino, kad brangins laiką, kurį jis su savo vaikais ir močiute praleido čia, Balmoralyje.

Williamo vaikai George (9), Charlotte (7) ir Louis (4) anksčiau leisdavo vasaras rezidencijoje, kurioje šeima ilsėdavosi ir bent trumpam pabėgdavo nuo dėmesio.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer