Asmeninis Boriso Johnsono gyvenimas: dėl jaunesnės išdavė žmoną, augina 7 vaikus

Carrie Johnson, Didžiosios Britanijos ministro pirmininko Boriso Johnsono žmoną konkurentai vertina kaip bandančią turėti per daug politinio žodžio ir įtakos. 24 metais už vyrą jaunesnė moteris su Borisu Johnsonu susipažino dar neišsiskyrus su antrąja žmona ir dabar jie kartu augina 2 vaikus.

Prieš ištekėdama už Johnsono Carrie buvo torių politinės partijos veikėja, o keli pranešimai taip pat rodo, kad ji yra gudri politinė operatorė, rašo nationworld.com.

Carrie Johnson (34) ištekėjo už Boriso Johsono (58) 2021 m., o dabar jie kartu augina du vaikus. Verta paminėti, kad porą skiria 24 metų skirtumas. Anksčiau Johnsonas buvo vedęs du kartus, o iš antrosios santuokos turi keturis vaikus, per šią santuoką jis patyrė ir kaltinimų neištikimybe. Apskritai politikas turi 7 vaikus.

Dabartinė ponia Johnson yra vieno iš laikraščio „Independent“ įkūrėjų Matthew Symonds ir laikraščio teisininkės Josephine McAffee dukra. Ji mokėsi itin prabangioje mokykloje, už kurią kasmet tėvai sumokėdavo 20 tūkst. eurų. Šios mokyklos buvę mokiniai buvo Nigella Lawson, Sophie Ellis-Bextor ir aktorė Kate Beckinsale.

Tada būdama 33-ejų ji įstojo į meno istorijos ir teatro studijas Warwick universitete. 20 metų ji teisme liudijo prieš pagarsėjusį seksualinį nusikaltėlį Johną Worboysą. Jis buvo taksistas, kuris jai pakišo gėrimą su psichotropinėmis medžiagomis. Ji automobilyje krito be sąmonės ir neprisimena, kas nutiko kelionėje.

Baigusi Warwick universiteto teatro ir meno istorijos studijas, ponia Johnson svarstė apie aktorės karjerą. Ji pasirodė mėgėjiškuose filmuose ir pateko į galutinį aktorių atranką antraplaniui vaidmeniui 2007 m. Keiros Knightley filme „Atonement“. Nepavykus gauti dalies, ji pasuko į politiką ir įstojo į konservatorių būstinę kaip atstovė spaudai.

2010 metais ji prisijungė prie Konservatorių partijos, o po dvejų metų pradėjo dirbti sėkmingoje D. Johnsono kampanijoje, kad 2012 metais jis būtų perrinktas Londono meru.

Pirmieji pasimatymai dar su vedusiu Johnsonu

Pirmą kartą Carrie Johnson su ministru pirmininku žiniasklaida susiejo 2019 metų pradžioje. Jis ir jo antroji žmona, vaikystės draugė Marina Wheeler, 2018 metais paskelbė, kad skiriasi po 25 metų santuokos. Jie turi keturis bendrus vaikus.

2019 m., kai buvo pradėta Boriso Johnsono lyderystės kampanija, Carrie jau su juo buvo matoma viešumoje.

2020 metų vasarį B. Johnsonas ir jo dabartinė žmona Carrie paskelbė, kad susižadėjo ir laukiasi kūdikio. Jų sūnus Wilfredas Lawrie Nicholas buvo pavadintas Johnsono senelių garbei, taip pat dviem gydytojams, kurie gydė ministrą pirmininką, kai jis gulėjo ligoninėje dėl koronaviruso. Pora susituokė Vestminsterio katedroje 2021 m. gegužės 29 d. Dėl to Johnsonas oficialiai tapo pirmuoju ministru pirmininku, vedusiu einant savo pareigas per beveik 200 metų.

Jų vestuvių data nebuvo viešai paskelbta, o naujienos pasirodė netrukus po ceremonijos. 2021 m. liepą jie atskleidė, kad per Kalėdas susilauks kito kūdikio, taip pat, kad ponia Johnson anksčiau tais metais patyrė persileidimą. Romy Iris Charlotte gimė gruodį. Tarp Boriso Johnsono ir Carrie yra 24 metų amžiaus skirtumas.

Ankstesni santykiai

1987 metais Borisas Johnsonas vedė Allegrą Mostyn-Owen, su kuria susipažino dar studijuodamas universitete, kai jiems abiems buvo 23 metai. Allegra yra italų rašytojo Gaia Sevadio ir meno istoriko Williamo Mostyn-Oweno dukra. Jos motina tvirtino, kad pora nuo pat pradžių netiko vienas kitam. Jie išsiskyrė po šešerių santuokos metų.

Aukštos kvalifikacijos advokatė Marina Wheeler buvo antroji J. Johnsono žmona ir keturių jo vaikų motina. Pranešta, kad moteris pirmagimio laukėsi dar 1993-aisiais, o pora susituokė tais pačiais metais, praėjus 12 dienų po jo pirmųjų skyrybų.

Marina yra vyriausioji BBC korespondento sero Charleso Wheelerio ir jo žmonos Dip Singh dukra. Ji buvo paskirta į Karalienės tarybą 2016 m. ir specializuojasi žmogaus teisių srityje. Jų santuoką sukrėtė pranešimai apie jo neištikimybę ir 2018 m. jie paskelbė apie skyrybas.

Marina ir Johnsonas skyrybose padėjo tašką 2020 m. gegužę. Pranešama, kad per savo santuoką su Marina Johnsonas užmezgė romaną su rašytoja Petronella Wyatt.  Vėliau, sklidus kalboms apie jos nėštumą, Petronella pasakė, kad ji pasidarė abortą ir patyrė persileidimą. Kai visa tai tapo viešai žinoma, tuometinis konservatorių lyderis Michaelas Howardas 2004 metais J. Johnsoną privertė pasitraukti iš šešėlinio meno ministro ir partijos vicepirmininko pareigų.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer