Jokiu būdu neišpilkite vandens po kiaušinių virimo: nustebsite, kur jis pravers

Jei pusryčiams, pietums ar vakarienei valgote virtus kiaušinius, štai jums naudingas patarimas, kurį verta įsidėmėti – jokiu būdu neišpilkite vandens, kuriame juos virėte. Nustebsite, kur jis pravers – augalams tai yra puiki natūrali trąša.

Augalai labai myli kalcį, kuris padeda palaikyti dirvožemio rūgštingumą, o neutralus dirvožemio pH nuo 6,0 iki 6,5 suteikia augalams idealias sąlygas pasisavinti visas reikalingas maistines medžiagas, rašo apartmenttherapy.com.

Neišpilkite vandens po kiaušinių virimo

Ar žinote, kur natūraliai yra kalcio? Kiaušinių lukštuose! Ilgai verdant kiaušinius, lukšte esantis kalcis ištirpsta vandenyje, tad tai puiki natūrali trąša jūsų augalams.

Be to, po kiaušinių virimo vandenyje susidaro dar 27 naudingos medžiagos, tarp kurių fosforas, varis, cinkas, silicis, fluoras. Virimo metu vanduo prisotinamas naudingomis medžiagomis, kurios reikalingos augalams.

Atvėsinkite vandenį ir juo palaistykite kambarinius ar sodo augalus – ši trąša jums nieko nekainuos, o dirvožemio pH lygis bus itin geras ir palankus, kad augalai augtų sveiki ir gražūs.

Kai kurios trąšos dirvožemyje gali sukelti rūgštines reakcijas, tačiau prireiktų tikrai daug laiko, kad pH pakenktų augalui, tad drąsiai laistykite augalus vandeniu, kuriame virė kiaušiniai – rezultatas tikrai maloniai nustebins.

Nors vanduo, kuriame virė kiaušiniai, staiga neatgaivins jau mirštančių, sergančių augalų, tačiau vis tiek neišpilkite vandens po kiaušinių virimo į kanalizaciją. Patausokite jį ir palaistykite savo augalus, kad šie būtų gražūs ir sveiki.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer