Juokėsi net gerbėjai: Filipas Kirkorovas scenoje pademonstravo absurdišką įvaizdį

Putino pakalikas Filipas Kirkorovas (55 m.) vėl nustebino – šįkart savo keistu sceniniu įvaizdžiu.

Rusų dainininkas, aršus Kremliaus diktatoriaus politikos šalininkas ant scenos pasijuto nepatogiai, rašo tsn.ua.

Filipo pasirodymas sukėlė juoką. Lapkričio 7-ąją Almatoje (Kazachstane) vykusiame koncerte putinistas vilkėjo permatomus ir itin aptemptus drabužius. Keistas ruso šokis scenoje įvaizdį padarė dar absurdiškesniu.

F. Kirkorovo pasirodymas buvo nufilmuotas ir patalpintas socialiniuose tinkluose, kur buvo išjuoktas.

@gulzara_mergiyazova Филя уже не тот😵‍💫😵‍💫 #киркоров #алматы ♬ оригинальный звук – Гульзара Мергиязова

Verta pažymėti, kad prasidėjus plataus masto karui Ukrainoje Kirkorovas apie savo poziciją tylėjo. Tačiau vėliau jis pasirodė esąs karštas Putino politikos gerbėjas, palaikantis Rusijos pradėtą karą ir ukrainiečių žudynes.

Be to, vasarą Kirkorovas koncertavo Rusijos aneksuotame Kryme, kur šlovino okupantus ir vadino juos didvyriais.

Taip pat vyras toliau svaidosi įžeidimais visiems, kurie kritikuoja jo elgesį. Keiksmažodžiais jis išplūdo TV laidų vedėją Viktoriją Bonya, kuri išreiškė palaikymą dainininkei Nargiz.

Neseniai Filipas Kirkorovas koncerto Taškente metu būdamas scenoje užsipuolė garsią Uzbekistane gimusią rusų dainininkę Nargiz už tai, kad ši savo tinklaraštyje paskelbė jo koncerto afišą su prierašu: „Privažiavo čia visokių“.

F. Kirkorovas nerinkdamas žodžių tiesiai nuo scenos rėžė: „Nieko ji nepasieks, gaila mergaitės. Nors, ko gi čia gailėtis? Ji stebisi, kodėl netapo žvaigžde, bet ar kada nors žiūrėjo į savo veidą veidrodyje? Ar matei save, išgama?“

Garsi Rusijos televizijos laidų vedėja, modelis ir aktorė Viktorija Bonya sureagavo į incidentą ir pavadino Kirkorovą tikru chamu, skelbia unian.net.

„Kaip gėdingai elgiasi vyrai, nors ne, tikri vyrai niekada taip nesielgia… Aš nebijau tavęs, Filipai! Tu niekuo nesiskiri nuo tų, su kuriais užaugau kieme. Chamiški žmonės, kurių intelektas yra lygus nuliui, nes jie nemoka kalbėti, o tik loti“, – rašė Viktorija Bonya.

Filipas Kirkorovas socialiniame tinkle piktai atsakė televizijos laidų vedėjai ir pagrasino atsakomaisiais veiksmais: „Ir tu taip pat, tu šūdina valkata! Laikykis, šliundra! Tu dar pasigailėsi!“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer